şükela:  tümü | bugün
  • medya maymununu ses tonundan tanımak.
  • türkiye’de kadınlara seçme ve seçilme hakkını erdoğan’ın verdiğini iddia ediyormuş.

çok ilginç şekilde 2002’de akp’ye oy verdiklerini de iddia ediyor.

neyi amaçlıyorlar anlamıyorum.

yalan tarihle bundan 50 yıl sonraki çocukları kandırabileceklerine inanıyorlar. kusura bakmayın da 50 yık sonra kimse sizin gibi cahil ve hilebaz olmayacak. yani boşa atıyorsunuz.
  • an itibarıyla caner taslaman'la birlikte beyaz tv'nin her açıdan isimli programında körler sağırlar birbirini ağırlar modunda kadının islam'daki yeri ve önemini konuşuyorlar. *

ablacığım; ben insanlara usulüyle nasihat vermeyi beceremem mazur gör; önce suratındaki makyajını bir temizle, sonra da süsünü ört! bak, sen güzel bir ablaya benziyorsun. tv'ye çıktığında seni örnek alacak insanlar olacaktır. amacın neydi ve sen hangi kimliğin ile oradasın bir tefekkür et! ben: hadis ehlini savunmaya çalışan fakat bunu beceremeyen sünnet ehli bir ablamı görüyorum ve bununla birlikte de kendi inancının temellerine dinamit koyacak kadar da amatör birini. ortalama bir yarım saattir izliyorum sizi, vakıf olmadığını düşünüyorum. inkarcı taslaman'ı susturabileceğin o kadar çok konu var iken onun açtığı cephelerde mücadele edip de bu kadar çekinik olmanı anlamlandıramıyorum.

utanmayın kardeşim dininizden; insanlara, özellikle de peygamberin koltuğuna göz dikmiş kibir ehli inkarcılara kendinizi beğendirmeye çalışmayın. utanmayın değerlerinizden ve korkmayın lütfen!
  • dün misafirlikte bir kaç dakika leş düşüncelerine ve iğrenç ses tonuna maruz kaldığım medya maymunu. misafir olunca eline kumandayı alıp zaplayamıyorsun da. beyaz tv de recm in islamda var olduğunu, kadın sünnetinin sağlığa yararlı olduğunu hatta sünnet olmuş bir hanım arkadaşının gayet mutlu olduğundan bahsediyordu. bu kadın hangi dünyada yaşıyor diye merak ettim.