şükela:  tümü | bugün
  • ankara 7. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 12.10.2017 tarih ve 2017/7743 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • daha yeni silinmemiş miydi bu!
  • birisi bu kararın taratılmış kopyasını koysa da eğlensek.
  • hahahahahahahahahahaha.

ankara 7. sch hakimi kahkahalar eşliğinde kararını açıkladı.
  • oha daha dün çıkmış karar.
    ulan zamanında çalınan 3310 telefonun davası 9 yıl sürdü, çalanı belli, suçunu itiraf etmiş olduğu halde.
    nasıl bir taşşak var bu kadında anlamış değilim, türkiye gibi ülkede kararları 1 günde çıkartıyor!

osuruğuna kurban olunası.
  • hoaydaaaaa, arkadaslar arasinda surekli osuranlara soylenen soz.

millet sabah kalkinca elini yuzunu yikar disini fircalar, bizimki gidip osurugunun reklamini yapiyor.
  • bunun silinme nedeni nedir gerçekten anlamış değilim.

bir şahıs sürekli periskopta osuruklu yayın yapıyor diye mi tüm yaşananlar?

neden ismi lazım olmayan bir bayan avukat bu meseleye alınganlık yapıyor çözemedim.
  • ben şahsen savcıya gidip, savcım bu adamlar adıma bu başlığı açıp benle ilgili şeyler yazıyor demeye utanırım.

savcı olsam ulan uğraştığımız işlere bak, uluslararası narkotik şebekesi ya da terör örgütü lideri hakkında iddianame hazırlama hevesiyle girdiğim meslekte, 3 4 ayda bir "habire götten zarto" diye bir başlık altında yazılanları silmeye çalışıyorum diye hayıflanır, hukuk kazandığım güne lanet ederdim.

ha şu da var. bu kadın her ne kadar sevilmese de hakkında bu tür başlıklar açılmasını, hakaret edilmesini de sevmiyorum ancak işleri bu noktaya kendisi getirdi. yoksa şimdiye çoktan unutulmuş bir karakter olarak ekşisözlüğün tozlu sayfalarında yerini alacaktı...