şükela:  tümü | bugün
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 13.11.2017 tarih ve 2017/8217 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • buna da mı sansür lan hahahah

marvel comicste bulunan japon fantastik canavar. yetenekleri arasında kişiselleştirilmiş mahkeme ve habire gotten zarto vardır.
  • sosyal medya engellemesi en etkili savunması olurken yoğun azot/nitrojen salınımı da atraktif saldırı yeteneği olan 54. nesil pokimon.
  • zart şeklinde gerçekleşir.
  • hanfendideki medeni cesarete bakar mısınız! kendi adı dışında bu başlık için mahkemeye başvurup karar çıkartmış.

1- insan erinir yahu!

2- adalet sisteminin jet gibi hızlı olduğu güzide ülkemizin(!!!) nimetlerinden faydalanıyor. hakkıdır.

3- insanın yüzü kızarır

smb- sayın hakim. şeapmıslar yine başlık açmışlar.

hakim- getir bakayım... ee bu senin adın değilki.

smb- benzetmişler işte. hatırası var.

h- nasıl anlamadım ( ben burada hakimin yerine olsam random gülerdim tabi)

düşünsene yıllarca okuyup yüksek lisans falan yapıyorsun. kalın kalın kitaplar ezberliyorsun! uğraştığın şeye bak.

çaylakken bu başlığa yazabilmenin nasıl bir duygu olduğunu merak ederdim hep.

bu hazzı yaşayıp editleyeceğim. şevkten sarhoş olmazsam tabi.
  • sessiz sedasız yapabildiği az şeyler arasında entry sildirmek olan şahıs.
  • uyurken sessiz yapmadığı işleri sessizce sözlükten sildirmek isteyen avukat
  • uyurken çevresindeki yırtıcıları kendinden uzak tutmak için ortama gaz salacak şekilde evrimleşmiş periscope canlısı.