şükela:  tümü | bugün
  • son derece ilginç bir durumdur.

insanlar gülüyor eğleniyor ama benim kafama şöyle bir şey takıldı: hangi hakla? götten sallanmış bir isim, nasıl bir kişiyi temsil edebilir ve onun şahsını rahatsız ettiği için isime sansür uygulanabilir?

bu mantıkla, x sembolünün meltem banko'yu temsil ettiğini varsayarak kişinin kimliğinden bağımsız olarak x sembolüne sövsek, x sembolüne de mi sansür uygulayacaksınız?

bu mekanizma tam olarak nasıl işliyor, bilenler aydınlatırsa güzel olur. merak ettim.
  • sebebi neydi ki?
    bu kelime öbeğinin patentini mi alacak acaba diye düşündüren durum.
    serinin devamı olan başlık.
  • hakimlerin bile kadının habire götten zarto olduğu gerçeğini hukuken onayladıkları durum.

onu artık devlette tanıyor.
  • ne olduğunu bile bilmezken, söz konusu başlığın ve kişinin kim olduğunu incelememe sebebiyet veren durum.
  • sabire meltem banko nun sildirdiğini düşündüğüm başlık hakkında açılan durum ilanı.
  • bence şu dünyada olabilecek en komik olaylardan biridir.
  • (bkz: sabire meltem banko)'nun mahkemeye başvurusu ile silinmiştir. niye başvurmuş neden başvurmuş anlayamadım.
  • düşünsene lan böyle kelli felli hakimsin, sürekli böyle davalar, soruşturmalar, yürütmeyi durdurmalar falan. sonra kadının biri geliyor burada benden bahsediyorlar diyerek habire götten zarto diye bir başlığı sildirmek istiyor. hayat ne tuhaf