şükela:  tümü | bugün
  • ankara 2.sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 12.02.2018 tarih ve 2018/1172 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ya bu avukat hanım bu programla ilgisi olduğunu nasıl ispatlıyor da engelleyebiliyor merak ettim.
  • bir başlıktaki entryleri komple sildirmek için ne gerekiyor merak ediyorum. 100 entrynin 1 tanesi sizinle ilgiliyse hepsini sildirebiliyor musunuz? ha öyleyse ben de zevkine birkaç başlık sildireyim bari.
    muhteşem uygulamadır.
  • geyik yerine ulaşmıştır artık diyip uygulamayı silmiştim. artık bu uygulamadan da bir adım ötesi lazım. mesela istediğin başlığa mahkeme kararıyla silindi yazısını ekleyen bir tarayıcı eklentisi. bence fena fikir değil. hem böylece birileri istediği başlığı istediği gibi engelleyip kendi kendine eğlenebilir.

(bkz: devekuşu)
  • valla ektigini biciyor abla, boşa duyar kasmayin burada.
    benim yazdigim hiçbir kanuni sakinca icermeyen bir yazi bile cok basitce kaldirilabiliyorsa hatta ablanin adinin bile gecmedigi baslik bile ayni akibete ugrayabiliyorsa duyar kasacak bir durum yok.
    bu nefreti kendin yarattin ablacım, al duyarcilarini da siktir git.
  • aga ben şunu anladım; sözlükte açılan herhangi konudan rahatsız olduğumuzda fln yönetime şikayet ediyoruz, uzuyor gidiyor..

o konuya bu ablanın adını ve osuruk kelimelerini yazdığımızda direk kapatılacak demektir. dünyayı yeniden keşfetmiş gibi hissettim kendimi mk..