şükela:  tümü | bugün
  • geçen şans eseri haberim olunca hiçbir zaman izlemediğim -vallahi izlemiyorum, ben haftada hatta ayda toplasan 1 saat ancak izlerim tv'yi, zîra eve yıllar yıllar önce aldığım televizyon sadece ve sadece uydudan radyo dinlemek için kullanılmakta, diyeceksin ki neden bunları buraya yazdın, bilmiyorum, sanırım içimi döktüm- bir tv programını açıp kendisini izledim. programın adı o ses türkiye olmalı... öncelikle kendimi garip hissettim. türkiye gibi ülkelerde neden sesi ile, aldığı eğitim ile kendisini -aslında- kanıtlamış bir müzisyenin böyle bir mecrada yer almak zorunda kaldığını düşündüm. her zaman bestseller kitaplara, çok kişinin izlediği sulu komedilere, televizyonda umut satan programlara karşı olduğum için, azıcık da olsa tanışmışlığımın olduğu bu güzel sesli kadının, kişilik itibari ile de normalde orada yer almayacağını bildiğimden ötürü hem üzüldüm, hem de daha fazla kişiye sesini duyuracak olmasından ötürü sevindim. oysa bu kadın zaten ses sanatçısı, oysa bu kadının zaten şimdiye dek bir müzik yapımcısı tarafından keşfedilip, böyle -sadece eğlencelik- bir programla değil de, kendisine güçlük çıkartılmadan yayınlamasını sağlayacağı bir albüm ile karşımızda olması gerekirdi. evet anladım, bir albümü de olsaydı -ki bir grup ile çıkardığı bir albüm zaten var, ancak tam anlamıyla kendi müzikalitesini ifade edebileceği bir albüm değil- belki bu tarz programlara (tabi yarışma olmayan versiyonlarına) konuk olarak katılması, sesini daha büyük kitlelere duyurması açısından önemli olurdu. ancak inanın, ısrarla söylüyorum, bence hacer burada değil, zaten bir müzik yapımcısının mantıklı seçimi ile albümünü çoktan çıkarmış olarak, bir müzik programına "konuk" olarak katılmalıydı.
    sitemim ve anlamazlığım kuşkusuz ki kendisine değil, böyle güzide insanları bile bir yarışma formatı içinde duymamızı/tanımamızı sağlayan sistemin kendisine...
  • facebook'dan arkadaşlık isteklerini kabul etmiyor, ama sesi güzel,şehabettin genç besteleri söylüyor.
  • malatya inönü üniversitesi mezunu güzel ses naif gülüşlü insan. en son istanbulda yaşıyordu nem kokan bir bodrum katta yaşıyordu, istinyede. iyi beşiktaşlıdır, akşehirlidir candır umarım yolu bahtı açık olur
  • her hafta birer video ekleyerek sevenleriyle buluşturuyor.
    kapı gibi bir sesi var (bkz: ebru gündeş)

aslolan aşktır
    adaletsiz yar