şükela:  tümü | bugün
 • nasıl desem nereden başlasam bilemiyorum. bu hayvanlardan istediğiniz nedir caniler.

  hacettepe öğrenci evleri j blokta oturan cani ruhlu katiller iki tane kedi yavrusunu aşağı attılar. kim oldukları bilinmiyor. özellikle j blokta oturanlar kim olduklarını bilebilirler . katillerin bu yaptığı umarım cezasız kalmaz.
  kaynak : (uyarı fotoğraflar sizi üzebilir. kedilerin resmi cidden iç yakıyor.)
  https://mobile.twitter.com/…012969668382720/photo/1
  https://mobile.twitter.com/…012969668382720/photo/2
  https://mobile.twitter.com/…012969668382720/photo/3
  https://mobile.twitter.com/…012969668382720/photo/4

  beni kahreden olay.

  not: divergent personhatırlattı. twitter’da. #hacettepedehayvancinayeti isimli bir hastag kullaniliyor.
 • nedir bu hayvanların cani ruhlu insanlardan çektikleri. allah belalarını versin. rektorluk@hacettepe.edu.tr adresine uzun bir şikayet içeren mail attım. bu katiller bulunsun biran önce.
  kedi onlar ya ufacık kediler. kötülük bilmezler sevilmek için gelir mırlarlar. niye attınız onları aşağı? dışkı suratlı menduburlar. kediciğin kalbini oyacağına gidip ananla uğraşsaydın soysuz şerefsiz.
 • insanlığın bittiği nokta.

  bu nasıl caniliktir ya o kedi nasıl bir zararı olabilir ki. zaten zararı olsa da onları öldürmek neden? bu kadar mı aptal bu kadar mı cahil olunur ya. bundan sonra insanlara "hayvan" demeyin hayvanlara ayıp olur.
 • başlı başına bir katliamken, o hayvanların hususi olarak yukarı çıkarılıp atılmaları ihtimali daha da tüylerimi ürpertiyor. böyle insancıkların hacettepe gibi köklü bir üniversitenin adını kirletmeye hakları yok. umarım yakalanırlar.
 • aşağılık olay! sahipli veya sahipsiz hayvanları öldürmek, işkence veya eziyet etmeye hapis cezası uygulanması konusunda yasa tasarısı vardı ama seçim gündeminde arada kaynadı sanırım resmi gazetede göremedim.

  o zaman bu olayın faillerini bulup mevcut imkanlarla ve sosyal medya gücüyle en ağır yaptırımları uygulamanın yanı sıra, şu sıra yapılması gereken bir de şudur:

  hayvanların yaşam haklarını korumayan siyasilere oy yok!
 • bulunup butun okula ifsa edilmeliler...bakalim baslarini kaldirmadan gezebilecek mi ya da gezebilecekler mi..yaziklar olsun...
 • hay amına koduğumun çocukları. nasıl evlerden çıkıyorsunuz siz. ananızdan süt diye ne içiyorsunuz.
 • masumları j. blok 5. kattan aşağı atan bir kız öğrenciymiş. güvenlik görmüş ama olayı örtbas ediyorlarmış. kaynak: haydok
 • bunu yapanları j. blok 5 kattan aşağı atmalı. ölmesine izin vermeden bunu sonsuza kadar tekrarlamalı. ne ara biz bu kadar kötü olduk diyeceğim ama , hayır biz hep kötüydük, hep.
 • cidden anlayamıyorum. yahu yolda bir böceğe basmamaya çalışarak yürümeye çalışan biriyim ben. bunu yapabilen kişi nasıl uyuyor? nasıl aldığı nefes onu boğmuyor? yahu hiç mi vicdanın titremez ?
  anlamıyorum. bunu yapana küfür etmek istiyorum, beddualar etmek istiyorum fakat diyebilecek tek kelime dahi yok ne desem eksik kalıyor içim soğumuyor. allah’ınızdan bulun.
  (bkz: canım yanıyor)