şükela:  tümü | bugün
  • bu arkadaşımız rekor kırarak 3.97 ile mezun olmuş. eğlendim ama dersime de çalıştım modunda anlatıyor ama tabi ki gerçekleri biliyoruz ki öyle değil. yeter artık bırakın şu hem eğlendim hem 4.00 mezun oldum muhabbetlerini arkadaş. imkansız o. eşek gibi çalıştım oldu de dürüst ol. neyse şaka maka güzel başarı helal olsun diyecek söz bulamadım.

edit: öyle hem taş gibi hem de akıllı gibi sözler beklemeyin benden. evliyim ve eşim nickimi biliyor. hadi dağılın.

işte o video
  • inşallah mesleğe en yakın zamanda başlarsın. sonra git 2 gün uyku yüzü görmeden acil de nöbet tut.
    öküzün teki gelsin çocuğuma bakmadın diye dayak atsın. bu ülkede sağlık personeli olmak ölüme meydan okumaktır.
  • sarışın, zeki ve güzel bir ablamızdır.
  • şimdi birazdan buralar bir siki beğenmeyenlerle dolacak.
  • hastası olduğum kızdır.

branşı neyse o alanda hastası olurum problem değil. üroloji hariç.
  • tebrik ederim çok güzelsiniz. ortalamanın biraz üzerindesiniz.
  • öncelikle kız güzel değil. o kabartılmış saçlar sabah kalktığında saçaklandığında görsellik kaybolacaktır.

hacettepe tıp 3.97 güzel bir ortalama olsa da biraz kafası çalışan herkesin basarabileceği bir ortalama dolayısıyla burada başlık açacak kadar abartmaya gerek yok.

videoyu izledim, konuşma sekline baktığında sürekli kontrollü davranmaya çalışan, aslında kendisine güvensiz fakat bu güvensizliğihdidjjdjdej

şaka lan, aferim kız sana hem güzelsin hem de basarılı. senin g9bilere ihtiyacımız var bu memlekette, hep mutlu ol.
  • halbuki o ortalamayla benim gibi 3 kisiyi mezun edebilirdi.
    yazik etmis.