• (bkz: geliyor gelmekte olan)

durmuyorlar efendim. nefes almaksızın inşa edilmiş her şeyi ya tamamen talan ediyorlar ya da bölüp parçalayarak isimlerini değiştiriyorlar. mevcut düzende devam eden; ama onlara uymayan her şeye karşılar. çünkü hiçbirinin bir ailesi yok, tutundukları bir dal yok, bir inançları yok, fikirleri yok, geleceğe dair umutları yok. tek görevleri bugünü ve insanların yarınını yok etmek ya da değiştirmek.

tez zamanda kahrolursunuz inşallah.

edit: haber yalanlanmış. ama bu yazdıklarım sırf bu haber için değildi, bu zamana kadar yaptıkları her şey içindi. ilk parçaladıkları okul orası olmayacaktı sonuçta.
  • (bkz: 15 tem muz cumhuriyeti)

dünyada başka hiçbir ülkede bir başarısızlık, rezillik, kontrollü bir hede kutlamalar eşliğinde bayram ilan edilmez, sokaklara ismi verilmez, üniversitelere ismi verilmez; ama türkiye'de verilir.
  • bari 14 mart tıp bayramına denk gelen bir tarihle ismini değiştirselerdi.
    dünya tiyatro gününe denk gelmesi yakışık almamış.
  • gazi oldu hacı bayram, hacettepe oldu 15 temmuz, odtüyü de nasreddin hoca yapın bari.
  • valla baya öfkelendim açıkcası ama ne diyip diyemeyeceğimi bilmiyorum.
  • hacetimizi giderelim.
  • puanları düşer artık.
  • ülkedeki bilim yuvaları ve okullara köşe başındaki çeşme hayratı muamelesi yapanların yeni icraatı olabilir. kaynak çok sağlam olmasa da böyle birşey duyulduysa kesin olacaktır. her zamanki gibi.

almanya da refah durumu yüksek. çünkü oradaki yönetici ve bürokratların temel amacı vatandaşın refahını yükseltmek, sofrasındaki zeytine göz dikmek değil. savaşılacak şey cehalettir.
  • ne münasebet! hacettepe gaziye benzemez. benim canım okuluma bunu nasıl yaparsınız? asla kabul edilebilir bir şey değil. biz hacettepeli olmakla gurur duyan gençleriz. yeter artık bizim en güzel çağlarımızı yediniz bitirdiniz. bari içinde olduğumuz güzelliklere dokunmayın!

#hacettepeyedokunma
hesabın var mı? giriş yap