şükela:  tümü | bugün
  • ömür törpüsü,vital ekstirpasyon.
  • ankara'da sıhhiye'de bulunur. diğer sağlık bilimleri ile aynı kampüs içinde olduğu için*(bkz: tıp, eczacılık, fizik tedavi, beslenme-diyetisyenlik,vs.) hastane ortamında öğrenciliğiniz geçer. içinde küçük kantinleri, alacartı ve yurdu vardı en son. okulun arka tarafında yurt sokağındaki salaş,küçük kafeler vardı*. son dönemlerde yenilenmiş, aynı yenilenmeyi öğretim kadrosunda da görmeyi umut ettiğim okuldur.
  • müjgan hoca, necati hoca, muhittin hoca gibi büyük ekollerini emekli etmiş fakültedir. müjgan hocayla titrer, necati hocayla ağlar, mühittin hocayla gülerdik..

muhittin hoca diyince akla gelenler;
    1)''gerektigin kadar yeterince!!! preparasyon''
    2)''arka sıraları seçerim, iki senede bir sınıf geçerim!''
  • uğur gürsoy un mezun olduğu fakülte.
  • hacettepe'nin garip bir sekilde kiyak gectigi fakulte. hacettepeye ismini veren fakulte tip fakultesi, kontenjaninin surekli artirildigi yetmezmis gibi 2-3 (sozumona) tip fakultesinin ogrencilerini kabul eden fakulte tip fakultesi ama eski sefil binada egitim gorup, follos olmus sungeri biz buna cok para verdik amerikadan bu 250$ diye itelemeye calistiklari da tip fakultesi.
  • eski binasının içinde füreya, bedri rahmi gibi mühim sanatçılarımızın imzalarını taşıyan çok şahane mozaikler bulunmaktadır. bu bina terk edildikten sonra ne olacak o mozaiklere, merak ediyorum.
  • bu fakülteye bi geldiniz mi eski arkadaşlarınızla arada bi görüşmeyi unutun bi kere.o kadar abuk bir akademik takvimi vardır ki millet finallerini olurken sizin ikinci vizeleriniz daha yeni başlamıştır,insanlar denizde yüzerken siz harıl harıl finallere çalışmaktasınızdır onlara çalışırken bir yandan da acaba pratiklerde ne yapıcam her şey yolunda gidecek mi (özellikle protez için geçerli bu çünkü çoğu şey şanstır bu pratik derste) ya gitmezse ne yaparım... gibi düşüncelerden de kendinizi alıkoyamazsınız.o yüzden bunları iyice soruşturup düşünmeden tercih yapmayın derim ben.
  • ekonomik sıkıntılar yüzünden zor günler geçirmektedir. yorucu eğitim öğretim hayatına rağmen ayakta durmaya çalışan eğlenmeyi seven öğrenciler ve stajyerlerle dolu olması tek tesellidir. mezunu olduğum için şanslı sayıyorum kendimi.
  • 2011 mezunlarının hazırladığı video*
    http://www.facebook.com/…v=128683597214339&comments
  • içinde dünyaları barındaran çok güzel.