şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ya bir hastane nasıl bu kadar büyük ve karmaşık olabilir.! bizim hatuna pazar surprizi yapıyım dedim ama kolaya kaçarak hastanenin bana yakın olan kapısından girdim. girmez olaydım! kayboldum, neredeyse o bölümü bulmak için hastanenin projesini çıraracaktım. dağları delen ferhat halimi görse, şirinden vazgeçerdi..o derece yani*

sonra ne mi oldu? mutlu son.
  • bu hastaneden duman yoluyla mı randevu alınıyor acaba? iki gündür aradığım hiç bi numara açmoyor. bilen duyan bi yeşillendiriversin. kapandı da benim mi haberim yok acaba.
  • 444'lü hattı ancak sabah 08:30-09:00 arasında aranırsa , randevu için birazcık şansınız olan hastane.
  • bence daha iyisini bulmaya çalışın...
  • kardiyoloji/koroner yogun bakım/katater bölümü icin konusuyorum: hic kimsenin birbirinden haberi yok hemsire ayri doktoru hasta bakicisi ayri konusuyor. hastayi bilgilendirme ve anjio vs yapilan yerdekilerle koordinasyon, organizasyon sıfır. sekreteri bir raporu yarim saatte cikariyor. hastayi 8.30da cagirip tum gun aç bekletip aa pardon size yer kalmadi yarin yapalım diyorlar üstüne de ogretim üyesi parası diye 800 tl taburcu parasi aliyorlar. velhasil hacettepede liyakat sıfır. akp burayi da mahvetmis.
  • kan alınacakken, iğnenin gireceği yeri sildikten sonra parmağını o bölgeye sürttürüp damar arayan çalışanlara sahip yer
  • günlerdir internetten randevu alamadığım (hep önümüzdeki 10 gun randevular doludur yaziyor), telefonla da ulaşamadığım hastane. nasil ulasiriz bilen var mı? tanıdık olmadan randevu alamayacak miyiz haberimiz olmadan yarı özel statüsüne mi geçti tip fakulteleri anlamadim.
  • ankarada bence en iyi olan fakülte hastanesiydi. şu anki durumu nedir bilmem.

şimdi üstteki jehad adlı arkadaş, aynı entriyi gaziye, ibni sinaya yazmış, dedim kesin hacettepeye de yazmıştır vallaha bildim. ama ilk buraya yazmış. bu arada aynı derken, noktası virgülüne aynı yazıyor. enteresan.

(bkz: #82565260)

(bkz: #82565235)

ekran görüntüleri de duruyor.