şükela:  tümü | bugün
 • başlık sınırına takıldım hacettepe’de hemşireye doktor tarafından nitelikli cinsel olacaktı.

  az önce ayşe arman röportajında denk geldiğim korkunç olay.

  bence devlet artık amazon’dan pussy sipariş edip ülkedeki xy ‘lere dağıtmalı.

  d., 27 yaşında, hacettep üniversite’si hastanesinde hemşire. pandemi dolayısıyla evine gidemiyor. hastanenin misafirhanesinde kalıyor. şüpheli doktorla, hastanenin kantininde tanışıyor. doktor, bir plastik cerrah. d.’ye, sosyal medyadan yazıyor.

  olay günü, d., misafirhanedeki odasını temizliyor, yoruluyor. ailesinin yanına gidemediği için canı sıkkın. şüpheli doktor ise, hastanede nöbetçi. d., şüphelinin buluşma teklifini kabul ediyor. doktor, arabayla gelip alıyor. arabada sohbet ederken alkol veriyor. önce içmek istemiyor d., sonra ısrar devam edince, içiyor. ondan sonra kendini çok güçsüz ve halsiz hissediyor. şüpheli doktor, aracı tenha bir yere götürüp, alkol içmeye zorluyor. d., bundan sonrasını tam hatırlamıyor bile. zorla taciz ediyor, kıyafetlerini çıkarıyor ve birlikte olmaya çalışıyor.

  d., saatler sonra arabada gözünü açıyor. büyük bir şok yaşıyor. ne yapacağını bilmiyor. arabasının anahtarı, telefonu kayıp. şüpheli doktor, telefonu olay sırasında, d.’nin ulaşamayacağı koltuk arasına atmış. sonra telefonu veriyor, anahtarı vermiyor. bir de azar işitiyor doktordan d. “eğlenecektik şurada, amma abarttın!” diyor. misafirhaneye dağınık bir halde, sendeleyerek geliyor d. günlerce ne yapacağını bilemez halde ağlıyor. en son psikolojik destek alıp, şikayetçi olmaya karar veriyor. adli tıp raporu, hemşire d.’nin anlattıklarını doğrular yönde.

  kaynak
 • sırf belli bir statüde olduğu için kendini reddedilemez, her kadını da potansiyel .. olarak gören bu gibi yaratıkların istismar olaylarında neden böylesine cesur olduklarını toplumun dişiye bakış açısına bakarak anlayabilmek mümkün. içindeki acıyı toplumun yargısına tercih ederek yaşadığı istismarın üzerini kapatmak zorunda kalan milyonlarca kadın var. bu olayda hem iş çevresince hem de arkadaşları tarafından yargılanan hemşire hanım geç de olsa dik bir duruş sergileyerek yasal yollara başvurmuş. hepimize örnek olmalı...

  "tüüüü utanmaz", "kuyruk sallamıştır", "arabada ne işi varmış" gibi tüm yargıları cepte hazır bekleyen karaktersizlere verilebilecek en güzel cevap da budur. sizler havlayadurun. havladıkça beslediğiniz bu istismarcıların yarın bir gün kendi kızlarınızın da karşısına çıkabileceğini unutmayın ama!

  her ne olursa olsun, öncesinde ne yaşanırsa yaşansın son ana kadar kadının hayır deme hakkı var ve olay orada biter. 'hayır' dedikten sonra ama diye başlayan hiçbir cümle kadını suçlu konumuna, erkeği de haklı durumuna düşüremez. bunu böyle bilin kekolar!! çekirge bir zıplar iki zıplar üçüncüde öyle bir kadına denk gelirsiniz ki bütün yaptıklarınız burnunuzdan fitil fitil gelir.

  avukat hanım'ın söylediği gibi kadına yönelik her suçta toplum da suçludur. bunu asla unutmayın!
 • "rapora göre bariz bir şekilde istismar ve cinsel şiddet bulguları mevcut" olduğu belirtilen olay.
 • gerçekten yaşandıysa içim acıdı kadın olmak ne zor ya hu insan olmak ne zor
 • okumak, statü sahibi olmak, ortamlarda aydın takılmak bu zihniyetin maskelenmesinde kullanılan bir araç.

  nasıl bir anlayıştır aklım almıyor? eğlenecektik diyor ama birlikte eğlenme anlayışı bile karşısındakini ilaçla sersemletip istediğini yapmak. bunu yaşayan hemşireye geçmiş olsun diyorum ve yalnız olmadığını bilsin. mesleği doktor olan o varlığın da mesleğinden atılmasını temenni ederim. pis herif!
 • eğer başka bir başlıkta konuşulmadıysa sözlükte siklenmemiş olaydır. bu tip olaylara alışmak çok vahim bi durum.