*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: ebu fısar yüksekokulu)

  şimdi hocam adamın kimseye saygısı yok. ee nasılsa cennete gidecem diye ülkenin dikili taşlarını tarumar ediyor. nelere acımadı gaziye mi acıyacak.
 • ne lüzum vardı? bari mühendislik fakültesi açmayın.
 • ankara'da açılması düşünülen, üstelik hukuk, tıp, diş hekimligi, eczacılık, mühendislik ve mimarlık fakültelerinin gazi üniversitesi bünyesinden ayrılmasıyla oluşturulması planlanan üniversite.

  bu yapılanmaya gazi üniversitesi öğrencileri olarak kesinlikle karşıyız.

  change.org

  edit :
  "gündemdeki haberler, derin bir mazisi olan ve türkiye'nin gözde üniversitelerinden olan gazi üniversitesi'nin bazı fakültelerinin bir düzenlemeyle yeni açılacak hacı bayram veli üniversitesi'ne devredileceğine dair işaretler içermektedir. bilindiği gibi bir üniversiteyi üniversite yapan mazisi ve markalaşmış ismidir. binlerce öğrenci üniversite tercihini yaparken bu hususu göz önünde bulundurmuştur. bu düzenleme öğrencilerin emeklerine yapılan bir saygısızlıktır. türkiye'nin en iyi 6. üniversitesi olmaya hak kazanan, türkiye'de en çok kişiye eğitim veren ikinci üniversite konumunda olan, birçok bilim adamı, siyasetçi, yazar, sanatçı yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden üniversitemizin hukuk, tıp, diş hekimligi, eczacılık, mühendislik ve mimarlık fakültelerinin gazi üniversitesi bünyesinden ayrılması kesinlikle kabul edilemez. logosunda gazi mustafa kemal atatürk'ün imzasını barındıran üniversitemizin türkiye'de çok iyi sıralamalarda olan ve bilim üreten fakültelerinden gazi isminin silinmesine gazi'nin öğrencileri olarak karşıyız ve her zaman karşı olacağız."
 • -sen nerden mezunsun
  +hacı veli tıp
 • atatürk imzalı gazi'yi yok etme projesidir. evet ülkede üniversite yapacak yer kalmadı. bir tane bina yapıp gazi'nin fakültelerini buraya bağlayalım. yazık oluyor yılların gazisine.
 • karar komisyondan geçmiştir. yeni devşirme üniversite herkese hayırlı olsun. gazi üniversitesi'nden yeni üniversiteye, gazi üniversitesine ait

  güzel sanatlar,
  edebiyat,
  hukuk,
  iktisadi ve idari bilimler,
  iletişim, polatlı fen-edebiyat,
  polatlı ilahiyat,
  sanat ve tasarım,
  turizm fakülteleri ile tapu kadastro yüksekokulu,
  türk musikisi devlet konservatuarı,
  adalet meslek yüksekokulu,
  polatlı sosyal bilimler melsek yüksekokulu,
  polatlı teknik bilimler meslek yüksekokulu bağlanacak.
 • hacı bayram veli hazretlerinin kemiklerini sızlatacak üniversite. adamın üzerinden şov yapmaya çalışıyorlar resmen.