• yine müşteri sayısı biraz artınca havaya giren firmalardan biridir. az önce telefonla sipariş hattını aradım, görseniz kadında bir havalar, bir tripler sanki bedavaya ürün söylüyoruz. bu küçük işletmelerin sonunu getiren işte hep bu kibir. olm bir bok olmadınız, asıl yoğunken iyi hizmet verenler ancak bir yerlere gelebilirler.

o telefondaki ablaya da hadsizliğinin bedeli olarak iyi laflar söylerdim ama dua etsin millete oradan tatlı söylicem diye söz verdim. yoksa sen kim köpek.
  • şerbetli tatlıları efsanedir. baklava ve kadayıf harika. şöbiyetini çok övüyorlar bir dahakine onu deneyeceğim. pastane ürünleri de gayet iyi. millet zaten künefe yemek için mekanı dolduruyor.

fakat kasadaki kadın gerçekten çok negatif. gerek çalışanlarla gerekse de müşterilerle iletişimi çok itici. profesyonellikle uzaktan yakından ilgisi yok. eğer burayı okuyorsanız o esmer kadını uyarmanızı tavsiye ederim.
  • efsane baklavalar yapan, sütlü nuriyesi beni benden alan tatlıcı. künefesi de mükemmeldir bu arada.
    (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
  • ben üç dört şubesine gittim. şimdi bir müşteri olarak lezzet kadar çalışanlar güleryüzlü mü, cömert mi nasıllar diye de bakarım ve şubelerinde genel olarak bu konuda başarılı olduklarını gördüm. ve tatlıları gerçekten çok lezzetli. ben pek şerbetli tatlı sevmem, ama buranın tatlıları pahalı olmasına rağmen kaliteli.sütlü nuriyesi ise müt-hiş. harika yani. gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
    güncelleme: şu an baklavasını yiyorum güzel bir şeyler yazayım dedim en son ben yazmışım zaten :d
  • istanbul'daki en iyi baklavacidir. gaziburmalardan da daha iyi.
  • genel olarak baklavaları aşırı başarılı ama sütlü nuriyesi çok ayrı bişey. başka tatlıcılara burun kıvırır oldum.

ayrıca yakın zamanda mekanı büyütmüş, dekoru değiştirmiş, şekilli şukullu bi hale sokmuştur.
  • şöbiyeti gerçekten muazzam.
  • 2 senedir gözlemliyorum; klasik türk esnafı. körler ülkesinde tek gözlü kral olur derler. müşteriyi azarlamaya kalkan, trip atan denyo çalışanlara sahip. uzak durun.
  • istanbulda yiyebileceğiniz en iyi tatlıları yapan yer. bakın en iyilerinden biri demiyorum net en iyisidir.
  • buranın su böreği de müthiştir.kıymalı kol böreğinde kuş üzümü bulunur, alacak olana şimdiden uyarı vereyim.toplamda 10 şubesi var doğru hatırlıyorsam.
hesabın var mı? giriş yap