şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mekan içerisinde dolasan, kafasındaki sapka ile ne kadar antipatik oldugunu farketmeyen mekan sahibi, servis konusunda basarisiz ve yavas garsoniye, sonuc olarak da butun bunları taclandıran hesap ile nasil mekan açilmazi gostermeyen yasatan mekan...
 • açıkçası kayseri'de böyle bir yer beklemiyordum.gerek servis gerek lezzet olarak çok beğendim. 3 kez ziyaret etme şansı buldum.

  giderseniz tavsiyelerim;
  başlangıç: istiridye mantarı, steak spaghetti, sıcak füme, pastırma
  salata: tulum peynirli yeşil salata
  ana yemek : şato ya da kuzu kafes
  tatlı: kabak tatlısı
 • orlando'da şubesi açılmakta olan kayseri menşeili et lokantası. helal olsun!
 • 15 gün önce gittik, 4 kişi 300 tl hesap ödedik. ne yedik?

  +kasap köfte
  +ortaya patates kızartması
  +new york steak x 2
  +dana antrikot dilim
  +dondurmalı katmer x 3
  +iki ayran iki kola

  fiyat olarak ucuz değil, kazık da değil normal. lezzet ve sipariş hızı olarak çok iyiydi. ortam fena değil. garsoniye de orta. kısacası kayseri koşullarında tavsiye edilebilir bir mekan.
 • her biri kendini nusret zanneden şapkalı garsonlar, hu dönemin olmazsa olmazı antep katmer ve sürekli fotograf çeken japon turist modunda müşteriler...
 • servis konusunda oldukça başarısız bulduğum işletme. içeride yer olmasına rağmen ısrarla dışarıya oturmamız konusunda telkinde bulundular. soğuk olur üşürüz deyince burası ile içerisi arasında fark yok sıcaklık aynı bakın tüm ısıtmalar çalışıyor dediler. hakikaten de sıcaktı ortam. oturduk, yarım saat sonra ısıtmayı kapattılar. o arada içerisi doldu tabii, yemekler de geldiği için yer değiştiremedik. daha yemeğimiz bitmeden önümüzden almaya kalktılar, devam ediyoruz deyince, masaya getirdikleri ikramlığı ve ekmekleri toplayıp, resmen kovar gibi hareketler sergilemeye başladılar. defalarca çay ve tatlı istemek için garson çağırmaya çalıştık. adamlar resmen ilgilenmediler. söyledikten yarım saat sonra iki karış suratla çay getirdiler, onu da atar gibi önümüze koydular. lezzet olarak da değmez bence, verdiğim parayı hak etmediklerini düşünüyorum. gramaj olarak etin miktarı ile menüdeki fiyatlar asla denk değil. katmeri aynı şekilde, kemal koçak'ta çok daha güzelini yiyebilirsiniz. şişirilmiş fiyatlar, müşteriyi rahatsız edecek şekilde kuyruk yağını kızartıp, daha doğrusu yakıp, yanında servis için şov yapmalar, ilgisiz burnu bir karış havada garsonlar, özetle beğenmedim.