şükela:  tümü | bugün
  • tam iğrençlik.
    dedeler ile falan alakası yok.
  • insanı insanlıktan soğutan yaşam enerjisini emen iğrenç ötesi bir swf. hafızadan neyi ilk silelim deseler ilk bunu silin derim.

ama maalesef
    http://i2.kym-cdn.com/…001/248/cannot_be_unseen.jpg
  • sanırım görebileceğim en iğrenç şeyi gördüğüm swf. daha aşağısı olmaz gibi.
  • bu inciciler nerden bulup buluşturuyor bu abuk subuk videoları da swf yapıyor anlamıyorum. nasıl bir arşivleri var, nasıl mideleri, nasıl ruh halleri var bunların anlamak güç. bu kafada adamlarla aynı dünyada nefes alıyor olmak ne acı. keçi ziken, ineklere hallenen duyduk da yaşlı başlı adamı domaltıp videoya kaydedenini göreceksin deseler inanmazdım. allah kahretsin böyle düzeni.
  • izlediğim güne lanet ettiren swf. köyde eşek sikme meselesini duydukda bu kadar iğrenç bişey olamaz. hay hatırlayan hafızamı!
  • bunu swf yapan eller kırılsın.

lanet bi swf. seyretmeyin, seyrettirmeyin
  • tahmin ettiğim kadarıyla bir doğulu yada kürdün yaşlı bir adamı becerdiği swf. ızlemedim izlemicem de. olm ben daha 2 girls 1 cup'ı izleyememiş adamım, bunu hiç kaldırmaz midem.
  • ulan o kadar entryi görünce merak ettim.ben ettim siz etmeyin.istirham ediyorum.açtığım gibi 3. saniyede kapattım ama yinede bundan kötüsü hafızamda yer etmez diye düşünüyorum.(bkz: oy ben öleyim)
  • asansörde yiyişen dayıların çayır çimene çıktıklarında neler yapabileceğini bize gösteren swf. gerek var mıydı? katiyen, hiç yokmuş. okuduğum her entry'de ''izleme'' diye en az bir kez uyarılmama rağmen geleneği bozmadım, açtım ve izledim... izlemez olaydım. biliyorum, dinlemiceksiniz siz de geleneği bozmayacaksınız ama izlemeyin.