şükela:  tümü | bugün
  • marmaris'te hayatımda gördüğüm en ucuz fiyatlara sahip lokanta. salaş bir yer ama kesinlikle mekan temiz, yemekler lezzetli.

ucuz derken gerçekten ucuz; döner 5 lira, kuru fasulye 2 lira, tatlılar 1.5 lira vs.. posiyonlar da küçük değil, gayet normal. haliyle insan korkuyor, nasıl olur bu fiyatlar diye.

yakınen tanıdığımız biri marmaris'te uzun yıllardır turizm ile uğraşıyor, tanımadığı esnaf yok. bir toptancı kendisine "bir tabak et yemeğini 5 liraya satan hacı'nın yeri aynı yemeği 20 liraya satan restaurantlardan daha kaliteli yağ kullanıyor" demiş.

https://onedio.com/…-haci-nin-yeri-lokantasi-802386

iğrenç çikolataları olan godiva'da bir küçük bardak çaya 10 lira vermiş biri olarak (istemeden), kendisini kutluyorum. hesal olsun..
  • eğer marmaris'in girişindeki lokanta ise, ki ismini tam hatırlamıyorum. zamanında marmaris'e göç edip çok aç kalmış bi amcamızın parayı bulunca kimse aç kalmasın diye açtığı lokantadır. öğrenciyken az gitmezdik. gayet de kaliteliydi.
  • çocukluğumu ve gençliğimi şu an yemek yiyerek andığım güzide dükkan.
  • türkiye şartlarında görebileceğiniz en ucuz lokanta diyebilirim.yemekleri de güzeldir.
    marmaris'e gidip te yemeden dönmeyin.
  • 2005 ve 2006'da lisedeyken çok kereler kıymalı pidelerini ve iskenderlerini yedim, sulu yemeklerini de yedim. halen sağlıklıyım ve yine olsa yine yerim.