şükela:  tümü | bugün
  • haberlerde lahmacun universitesi mezunu :p elemanlarin calistii solenmisti (bkz: oha)
  • istanbul'da ilk kez lahmacun yemem de bu lahmacun'cu da olmuştur... üsküdar'daki, ikinci katı, pencere kenarı, orası... [unutmiim diye yazıyorum]

yalnız maçlarda falan bunun bir animasyonu var alttan "buyyyyrüüüaaan" dercesine bi aşçı geçiyor kafası kopacak gibi. görünce korkuyorum. gidip yatıyorum. sokakta falan da hacıoğlu leşmacuncusunun yine bu logosunu görsem bu gore görüntüye tahammül edemeyip gözlerimi kapatıyorum hemen, o zaman da direğe tosluyorum genelde veya arasıra.
  • adres tarif ederken en cok yardimci olan dukkan (b$kt$ ho kar$isi demek yetiyo)
  • peymacun diye adlandırdıkları bir nesneyi de satan yemekçi
  • galaksinin en kotu donerini satan fast food firmasinin adi.
  • soylenene gore lahmacunda kullandiklari kiyma saf kiyma degilmis, maliyeti azalsin diye kuyruk yagi ve hindi eti ekliyolarmis.
  • (bkz: halicioglu)
  • o aşçı bi yürür ki "küçük dağları ben yarattım, o lahmacunları, beytileri, iskenderleri ben pişirdim huleyyn" şeklinde içinden geçiriyordur, konuşurken görmedim..
  • web sitesindeki flash animasyon kapsamında söylenen;

"hacıoğlu lahmacun,
    peynirlisi peymacun,
    şimdi bütün illerde,
    yarın kimbilir nerde?"

şeklinde nakaratı olan, gudik bir şarkısı mevcuttur. işin kötü tarafı, bu şarkının bir süre sonra dile pelesenk olma ihtimali yüksektir; alesta durmak gerekir.
  • onemli futbol maclarinda ekranin yarisini kaplayan (ozellikle en onemli pozisyonlarda) reklamiyla unlenen ve bu sayede satislari bir hayli dusen* kebapci.