şükela:  tümü | bugün
  • içersinde genel de 50 ye yakın sanal sunucu ve azımsanmayacak kadar challanges olan bir hack becerilerini gelitirme ve yeni şeyler öğrenme platformu. genel itibari ile sağda solda çözüm paylaşanlar yok dolayısı ile ya çözersiniz ya da çözmeye çalışırsınız. bir yerlerden wiretup bulma çabaları boşa çıkar. sunucuların ortalama yarısı vip üyelere sunulmaktadır. bunlara normal üyeler erişemez bazen istisna yapılıyor gördüğüm kadarı ile. üye kaydı oluşturmak ise ayrı bir challange. vip makineler dahil on numara beş yıldız bir platform bakalım rasta mouse ağırlığı windows olan makineler ekleyecek bir kaç haftaya daha da güzelleşecek işler. community çok güçlü, üye olun ve kendinize değer katın ne kadar az şey bildiğiniz gerçeği ile yüzleşin burası vulnhubta ki makinelerden farklı ortam sunar gcc'siz yapamayıp sağda solda bir s*kim biliyormuş gezenlere önce bir tokat atar sorna bir şeyler katar.

    edit:imla, içerik ekleme
  • siber cengaverlerin eğlence merkezidir. zaafiyetler ve yaklaşımlar itibariyle ücretli muadillerine göre daha kapsayıcı bakış açısı sunar. *

    bu arada siber cengaver çözüm yolu yokmuş, kaderime razı gelirim mottosuna inanmaz. iğneyle de olsa kazar, iğne kullanmaya kadar gidiyorsa zaten ona cengaver denmez.

    bazı makineler için bilale anlatır gibi.