• twitter'da açılan yeni hashtag, çok eğlenceli tweetler var
    misal ;
    e rmeni
    k ominist
    ş erefsiz
    i pneler toplanmış ekşi sözlük kurulmuş

#haddinibilsoysuzeksi
    #haddinibilekşisözlük tag'leri ile arz-ı endam eden faşistler var

link vereyim
  • ilk 3 madde tamam, hallederiz de, sonuncuyu "tam anlamıyla" götüm yemiyor! bir de gözümden ateş çıkaramıyorum lütfi bey, sayılır mı ?
    demek sureti ile % 75 destek verdiğim kampanya...
  • akp-mhp-bbp ve sp'nin birleşmesini umut eden yeni yetme ergenlerin'in boş tehditkar açıklamalarıdır. bu ülkede bu tip insanlar yaşıyorlar ya ben bu ülkenin durumuna acıyorum.
  • bana bir tek ipne olan bölümü uyuyor.
  • ipne derken pasif mi aktif mi ona göre gelelim sana ?
  • şerefsiz bir komünist olarak katıldığım heştek. haddimizi bilelim ipneler!
  • ben öğretmenim.
    insanlar eleştiriye yeni bir boyut kazandırmaya başladı artık.
    özellikle yıllardır takipte olduğum ekşi sözlükte öğretmenler, kıskançlık mı cahillik mi temeli bilmiyorum, ağır eleştiriliyor.
    bilmiyorlar ki zorunlu hizmet bölgelerinde 40 kişilik sınıflarda “yaramazlığın hakları olduğu çağdaki” öğrencilere eğitim ve öğretim vermenin ne kadar zor olduğunu.
    annesinin bile tatillere tahammül edemediği öğrencilerim var bu belki kafanızda bir şeyler canlandırır.
    lütfen diğer mesleklerle kıyaslamayın bizi.
    kısa tutmaya çalışıyorum çünkü o ağır eleştirileri yapanlar okumayacak uzun yazdığımda.

evet tatilimiz sizden fazla olabilir ama çalışma şartlarını düşünün. daha ağır çalışan işçiler var biliyorum ama onlar demiri eğri yaparsa geri dönüşü var, bizim yok bunu bile anlasanız her şey çözülür aslında.
  • "... ama onlar demiri eğri yaparsa geri dönüşü var, bizim yok..."
    piyasadaki "eğri demirler"in tek sebebinin öğretmenler olduğunu anlamamızı sağlamış bir yazarın serzenişidir.
  • "evet tatilimiz sizden fazla olabilir ama çalışma şartlarını düşünün. daha ağır çalışan işçiler var biliyorum ama onlar demiri eğri yaparsa geri dönüşü var, bizim yok"

siz butun demirleri duz yaptiginiz icin mi ulkenin anasi sikilmis durumda?
hesabın var mı? giriş yap