• sabitlenmiş entry
    bugün açılan ve öğretmenlerimize yönelik kabul edilemez bir ithamda bulunan başlık kapatılmış, söz konusu başlığı açan yazar sözlük'ten uçurulmuştur.

ekşi sözlük, yürüdükleri zorlu ve onurlu yolda her daim öğretmenlerimizin yanındadır. bu tür ithamlarda bulunan söylemlerin ekşi sözlük'te barındırılmasının hiçbir şekilde mümkün olmayacağını paylaşmak isteriz.
    • (bkz: kara murat benim)
      ekşisözlüğü tek kişi sanan zihniyet.

(bkz: #haddinibiltwitter)
    • saçmasapan bir hashtagdir. salağın birinin yazdığı bir entry koca sözlüğe mal ediliyor yine. oğlum burası haber sitesi değil farkındasınız di mi? manyak mısınız lan siz? tecavüzcü bir öğretmenin işlediği suç için #haddinizibilinöğretmenler diye hashtag açılsa hoşunuza gider mi? hedef gösterip durmayın şu güzelim platformu.
    • yazarın birinin yazdığı başlık koca sözlüğe mal edilmelidir çünkü eksi sözlük öğretmenler ile alakalı nefret söylemlerine yıllardır izin veriyor.

öğretmenler bekçi olsun yazın diyor adam. olsun arkadaş bende kpss ye calismazdim özel sektörde işime devam ederdim. çocuğunu da bekçi okuturdu.
    • bence de artık gına geldi.
    • sözlüğe haddini bil diye hashtag açmalarını çok saçma buluyorum bir öğretmen olarak, eğer burada açılan başlıkları birkaç saat vakit ayırıp okusalar ne kadar nefret ve kin dolu, ne kadar çirkin bir uslüba sahip insanların sürekli konu ne olursa olsun hakaret içeren başlık ve entrylerini görürdü.

konu ya öğretmene şiddet olur, ya kadına şiddet olur, ya da homofobik şiddet olur ; en güzeli bu tarz söylemleri herkese mal etmeden gerekli kişileri tespit etmek. umarım biz eğitimciler tüm toplumu eğitebiliriz ve şu nefretiniz sona erer.
    • sözlük rahatsızsa elesin trolleri. başlık engellemekten parmağım morarıyor be
    • ucuz insanların açtığı başlığın ceremesini sözlük olarak çekmeye devam.

burası özgür bir platform ama her türlü hakaret, küfür, ırkçılık yapılıyor ve müdahale edilmiyor. engelli yazar sayısı 700'e yaklaştı ve artarak devam ediyor. en ufak bir kelime hatasında bizim entry'leri modlayan yönetim saçma sapan başlıkları korumaya alıyor.

ve o gereksiz userlerin yüzünden gündemden düşmüyor.
    • adminler uyuyor...
    • bugün açılan ve öğretmenlerimize yönelik kabul edilemez bir ithamda bulunan başlık kapatılmış, söz konusu başlığı açan yazar sözlük'ten uçurulmuştur.

ekşi sözlük, yürüdükleri zorlu ve onurlu yolda her daim öğretmenlerimizin yanındadır. bu tür ithamlarda bulunan söylemlerin ekşi sözlük'te barındırılmasının hiçbir şekilde mümkün olmayacağını paylaşmak isteriz.
    • bakıyorum twitter'da hemen ekşi sözlüğü kapatsınlar diyorlar. bu tepkiyi verenler öğretmen ama hala ekşi sözlüğün bir kişiden oluşmadığını binlerce insanın olduğunu, bir kişinin açtığı başlık yüzünden bütün sözlüğü sorumlu tutulamayacağını öğrenememişler. burası kapatılsın da ne okuyacaklar çok merak ediyorum. sorumlu sözlük değildir o başlığı açandır sayın öğretmenler. buraya girip bu başlığı okuyacak öğretmenler. bunu öğrenin.

edit: twitterda paylaştıkları ekran görüntüsünde meryem uzerli ile ilgili başlık var ona güldüm. :d
    hesabın var mı? giriş yap