şükela:  tümü | bugün
  • şu kamu spotundaki çocuklardır.
    fenalaşan babalarını oturtup dinlendirecekleri, gerekirse en yakın sağlık merkezine götürecekleri yerde "hadi baba" diye gaz veren hain evlat ökkeşlerdir.
    hele o düğünde oynayan, babası aziz nesin'e benzeyen kadın var ya, en gamsızları o.
    lan adam kalp krizi geçiriyor nerdeyse, insan yanına gidip ne oldu baba diye sorar, kravatını gevşetir falan.
    oynamaya devam ettiği gibi bir de fenalaşmış adamı utanmadan kolundan tutup piste çekiştiriyor.yazıklar olsun senin gibi evlada be.
    tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
  • adi şerefsiz çocuklardır. elimde sigara titreyerek yazıyorum ki. böyle bir ayıp görmedim.
  • sigara sağlığa zararılıdır düsturlu bir kamu spotu var tapdk'nın hazırladığı; çocuklar babaları ile türlü aksiyonlara girişiyorlar -futbol oynama, bisiklet sürme, outdoor spor, düğünde göbek atma(bu ne lan?!! göbek atma ne?!!!)- sonra babalar kalbini tutarak kösülüyorlar. buraya kadar her şey normal. anormal olan şey çocukların babaları'nın yanına gidip, sanki babası kalbini tutmuyor da skini tutuyormuş muamelesi yapıp "hadi babaaa" diye söylenmeleri. ulan at kafaları, adam orada kalp krizi geçiriyor belki sen gidip niye hava atıyorsun ki?!!! orada, "hadi baba" demen yerine "n'oldu babaaağğğ" demelisin 112'yi aramalısın, arabana atlayıp babanı hastaneye götürmelisin.

içlerinden en gerizekalısı düğünde göbek atan mal, babası bir köşede kösülmüş adamceğiz, o mal hala göt sallama, gerdan kırma derdinde.

baba olacağımdan mıdır nedir bugünlerde pek bir duygusalım. benim kızım bana, reklamdaki piç kuruları gibi davransa çok üzülürüm lan, valla kahrolurum.

kafayı taktığım konuya bak asjdhasjkdhkja
  • tek ben düşünmemişim demek ki. hakikaten çocukların tepkileri yersiz, babaların tepkileri abartılı. böyle göğsünü tutan adamlar filmlerde hık deyip gidiyor. göğsünü tutan babaya bu tepkiyi gösteren insan hiçbi yerde görmedim.

sigara çok it bok demek için yaptın belki ama aklımda tek kalan kalp krizi geçiren babayı gerdan kırmaya davet eden sevgisiz yavrusu.
  • kalp krizi geçiren babasına çifte telli oynatmak isteyeni hainlikte master yapmıştır. sanırım babasını öldürüp mirasına konmak istiyor.
  • burada çocuklar hadi baba derken hadi baba oynamaya devam eti kastetmiyor, hadi baba sigarayı bırakabilirsin mesajını veriyorlar. ancak mesaj çok dolaylı olmuş. dolayısıyla izleyicide kalbi sıkışan babalarını oynatmaya ısrar ediyorlar algısı oluşturup sinir bozucu oluyorlar.