• bazı insanların hadi boglum şeklinde e'yi yutarak kullandığı öbek.
  • 26 ocakta vizyona girecek 25 filmin yapımcılığında bora egemen in yönetmenliğinde cem terbiyelinin yardımcı yönetmenliğinde vizyona girecek türk filmi.
  • kıvanç mıvanç bir yana, bora egemen'in yönetmenliğini yapacak olması beni çok heyecanlandırıyor. kendisinden beklentimiz bir bilim kurgu filmiyle sinema salonlarına girmesiydi ama olsun, onun renk paletini görecek olmak bile insana yetiyor.
  • duygusal ve etkileyici bir fragmana sahip film.
  • kıvanç tatlıtuğ'un büşra develi ile oynayacağı yeni film. 16 şubatta vizyonda. haydi bakalım.
  • ilk teaser'ının yayınlandığı film kıvanç tatlıtuğ ve alihan türkdemir beraber hepimizi ağlatacak yine..
  • ilk teaserını izlerken bile burnumun direği sızlayıp göz yaşlarıma hakım olamıyorken filmi nasıl izleyeceğimi düşünüyorum. babası, annesi ve sevdiği kadının acıları altında boğulan balıkçı bir babanın iletişim sorunları olan oğlunun bakımını üstlenmesi ve ona duydugu sevgiyi konu alan filmdir.
  • alihan isimli ufaklığın (az biraz filmlerden anlıyorsam) ilerde çok işler yapacagını gösteren bir film olacaktır.
    ben giderim bu filme.
  • fragmanda bildiğin ağladım ya. özellikle ‘sana neler anlatmak isterdim, içerde bi yerde olduğunu bilsem’ kısmında. bu cümleyi ben de gerçekten o kadar sık düşündüm ki. çok etkiledi beni. çocuğun otizmli olduğunu algıladım bundan dolayı dağıldım biraz. ama otizm ifadesi görmedim konusunu okuduğumda. muhtemelen filmin sonunda bir babaaaaaa çıkışı olacak. öyle hissettim bakalım izleyeceğiz.
  • kıvanç tatlıtuğ un hala suya atlamayı ögrenemediğini gözler önüne seren film.
hesabın var mı? giriş yap