şükela:  tümü | bugün
 • emre saygı nın sosyal platformlardan yayınladığı, hadi be ismindeki talk show programı. show tv'deki muhabirlik işini başarı ile yerine getirdiğine hepimiz tanıklık ettik. muhabirlik görevini bırakıp, talk show işine girmesi bence daha iyi olmuş.

  fragman

  hadi be programlarını
  canlı olarak, periscope'den
  canlı olarak, younow
  ve bütün programları, youtube 'dan izleye bilirsiniz.
 • tam emin değilim ama yaklaşık 1 veya 1,5 yıldır internetten takip ettiğim talk show programı. hatta türkiye'deki izlediğim tek talk show programı. oldukça geniş bir konuk yelpazesi var. sanırım bu genç arkadaşın(gençlik kıstası türkiyedeki dinazor talk show programcılarına istinaden) milattan önceleri show tv'de vs muhabirlik yaptığı için rahat bir şekilde ulaşabileceği bir ünlü çevresi var. talk show programı denildiğinde tabi akla komedi unsuru gelir. bu yayınlar çok komik olmasa da emre saygı'nın sohbeti iyidir. canlı yayında olduğu için takip etiğiniz ünlüye sorunuzu yöneltme açısında da yine iyidir. bütün bunlara rağmen o da youtube'da hakettiğini bulamayanlardan.

  bu arada belirtmek gerekir. tıklanma sayısı genelde 15.000 ile 75.000 arası olsa da 2017'de youtube'dan gelen her geliri tohum otizm vakfı na bağışlaması önemli birşey. o ortamda bir tık fazla almak için saçma sapan videolar çekip ailesini, kız arkadaşını vs küçük düşüren hıyarlarla aynı platformda olup, her yayının tık gelirini bağışlaması artı hanesine yazılacak iş.