aynı isimde "hadi" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • turkcell bip’in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması.

her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor. şu anda günlük ödül 1000 tl. bugünkü yarışmayı 15 kişi kazanarak kişi başı 66 tl kazandı. para direkt iban numaranızla hesabınıza geçiyor. ilgilenenlere duyurulur.

referans koduna “meto87” yazarsanız ekstra hak kazandırarak teşekkür edebilirsiniz.
  • dün 7500 civarı kişiye rezil oldukları uygulama.*
    yanlış soru çıkması yetmiyormuş gibi serverı o kadar kişiyi kaldırmamamış, yeni yarışma pazar gününe ertelenmiştir. az önce de update gelmiş sanırım. * insan hiç mi stress test vs yapmaz olm anlamıyorum sizi. klasik turkcell işte.
  • 10 dakka sonra başlayacak olan yarışma. apple ürünü kullananlar şuradan indirip katılabilir. kurulum yaparken taydemir referansını kullanırsanız bana da bir hak bağışlamış olursunuz.
  • bu sefer öğlen vakti bir tık az yarışmacıyla giriştikleri yayını yine mundar ettiler.

bu kadar zor olmasa gerek 2-3bin kişiye interaktif bir yayın sunmak.

google'a, apple'a kafa tutan * sevgili turkcell yine, bir kez daha beceremedi :( umarım kolektif beceriksizlik, spesifik kişilere patlamaz da proje yöneticileri falan işinden olmaz.
  • indirmeyin virüslü, akrabalarımı arayıp analarına küfretmiş telefonum, en çok teyzem içerlemiş ağladı kadın.
  • an itibariyle android e geldi sonunda, arkadaşları izlemekten yorulmuştum. yarım saate android test yarışması var.
    artık kişi başına 50 kuruş anca kazanılır

https://play.google.com/…apps/details?id=go.tv.hadi
  • artık android üzerinden de katılınabilen para ödüllü bilgi yarışması. önce yalandır diyip inanmamıştım ancak turkcell'in tasarladığı bir uygulamaymış. her gün 12 soruluk testler oluyor ve gün geçtikçe artan bir para ödülü bulunuyor. mesela bugün ödül 1500 tl'yken yarın ki ödül 3000 tl olacakmış. ödül nasıl dağıtılıyor diye sorucak olursanız ise o günün parası 12 soruyu bilenlerin arasında eşit olarak paylaştırılıyor.

sorular ise genelde kolay ancak arada eleyici kilit sorular oluyor. tek kişi oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamanız çok faydalı olabilir. bu arada soruların hepsi 3 şık ve kısa soru kısa cevaplar halinde. her soruya ayrılan süre ise 10 saniye.

son olarak elimde isteyenin yazabileceği bir referans kodu bulunuyor. üye olurken yazarsanız ne mutlu bana: emir0723

link: https://play.google.com/…apps/details?id=go.tv.hadi
  • bugün canlı yayında fena sıçan uygulama. 6 ya da 7. soruda çin’in para birimini sordu fakat cevap seçenekleri bir çok insana çıkmadı. hemen akabinde ara veriyoruz dediler gidiş o gidiş. sadece kaan sekban’a üzüldüm. böyle sıçık bir uygulama ile imajı zedeleniyor.

düdüt: gerizekalılar 20 dk sonra yeniden başlattı bu sefer ilk soruda patladı. güya siber saldırı yemişler. ensarcell’in yapacağı uygulama bu kadar olur.
  • bugün 6000 tl dağıtan türkcell'in online yarışmasıdır

tabi sorular 10 saniyelik olunca şıklardan birinde de "sağlık" yerine "saplık*" yazınca direk elendim, 3 şıklı 12 sorulu ufacık bir yarışma yapıyorsunuz, insan doğru yazmaya az özen gösterir.
  • bugün dağıtılan 6000 liranın 1/8'ini kaptığım yarışma.

(bkz: böyle 4 iş yapsak)