aynı isimde "hadi" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
  • turkcell bip’in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması.

turkcell bip uygulamasında keşfet kısmından hadi hesabına girip uygulamayı indirebilirsiniz. şu anda sadece ios kullanıcıları kullanabiliyor.

her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor. şu anda günlük ödül 1000 tl. bugünkü yarışmayı 15 kişi kazanarak kişi başı 66 tl kazandı. para direkt iban numaranızla hesabınıza geçiyor. ilgilenenlere duyurulur.

referans koduna “meto87” yazarsanız ekstra hak kazandırarak teşekkür edebilirsiniz.
  • dün 7500 civarı kişiye rezil oldukları uygulama.*
    yanlış soru çıkması yetmiyormuş gibi serverı o kadar kişiyi kaldırmamamış, yeni yarışma pazar gününe ertelenmiştir. az önce de update gelmiş sanırım. * insan hiç mi stress test vs yapmaz olm anlamıyorum sizi. klasik turkcell işte.
  • bu sefer öğlen vakti bir tık az yarışmacıyla giriştikleri yayını yine mundar ettiler.

bu kadar zor olmasa gerek 2-3bin kişiye interaktif bir yayın sunmak.

google'a, apple'a kafa tutan * sevgili turkcell yine, bir kez daha beceremedi :( umarım kolektif beceriksizlik, spesifik kişilere patlamaz da proje yöneticileri falan işinden olmaz.
  • sponsorları olmasına rağmen genelde 10 kuruş ile 70 kuruş arasında ödül dağıtan yarışma! sadece çarşamba günleri 2-3 kişinin kazandığı zor yarışmaları var.

bunu oynayacağınıza, kişi başı 5-20 lira arasında ödül dağıtan ''türkiye yarışta'' yarışmasını deneyin. üstelik hadi yarışmasında olduğu gibi herhangi bir çekim limiti de yok. her kazancınızı anında çekebilirsiniz.

ayrıca eleq ve que yarışmalarını da öneririm. kuruş veren hadi mi yoksa daha iyi ödüller dağıtan bu yarışmalar mı. hesap ve kıyas sizin.

referans: mesut8448.
  • indirmeyin virüslü, akrabalarımı arayıp analarına küfretmiş telefonum, en çok teyzem içerlemiş ağladı kadın.
  • an itibariyle android e geldi sonunda, arkadaşları izlemekten yorulmuştum. yarım saate android test yarışması var.
    artık kişi başına 50 kuruş anca kazanılır

https://play.google.com/…apps/details?id=go.tv.hadi
  • yarın saat 16.00 da yapılacak olan yarışmada 3000tl ödül vereceğini vadeden türkcellin online bilgi yarışması. yeni kayıt olacaklara ref: homonaledi
  • artık android üzerinden de katılınabilen para ödüllü bilgi yarışması. önce yalandır diyip inanmamıştım ancak turkcell'in tasarladığı bir uygulamaymış. her gün 12 soruluk testler oluyor ve gün geçtikçe artan bir para ödülü bulunuyor. mesela bugün ödül 1500 tl'yken yarın ki ödül 3000 tl olacakmış. ödül nasıl dağıtılıyor diye sorucak olursanız ise o günün parası 12 soruyu bilenlerin arasında eşit olarak paylaştırılıyor.

sorular ise genelde kolay ancak arada eleyici kilit sorular oluyor. tek kişi oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamanız çok faydalı olabilir. bu arada soruların hepsi 3 şık ve kısa soru kısa cevaplar halinde. her soruya ayrılan süre ise 10 saniye.

son olarak elimde isteyenin yazabileceği bir referans kodu bulunuyor. üye olurken yazarsanız ne mutlu bana: emir0723

link: https://play.google.com/…apps/details?id=go.tv.hadi
  • bugün canlı yayında fena sıçan uygulama. 6 ya da 7. soruda çin’in para birimini sordu fakat cevap seçenekleri bir çok insana çıkmadı. hemen akabinde ara veriyoruz dediler gidiş o gidiş. sadece kaan sekban’a üzüldüm. böyle sıçık bir uygulama ile imajı zedeleniyor.

düdüt: gerizekalılar 20 dk sonra yeniden başlattı bu sefer ilk soruda patladı. güya siber saldırı yemişler. ensarcell’in yapacağı uygulama bu kadar olur.
  • akmasa da damlayan para miktarı kazanabileceğiniz canlı bilgi yarışması. konsept güzel ama bugün sağlam rezil oldular. siber saldırı mı ne dediler ama sanki sunucular kaldırmadı. her neyse nasip artık.