• bir anadolu lisesinin 2003-2004 eğitim öğretim yılı hazırlık ve lise 1 lerinden oluşan tiyatro grubunu, sadece masumca hadi çaman adlı tiyatro salonunu kullanacak diye sövebilen, belkide geleceğin tiyatro oyuncuları olabilecek insanlara abuk subuk kapris yapan acaip kişilik. ayrıca bu insan reklam yapmayı iyi bilir. zira tiyatro salonunun çıkışındaki kocaman yazıda aynen " herşey sanat için " yazar. nitekim görüyoruz ki lafla icraat aynı şey olmuyor. bu kişilik, 1 saatlik bir oyunun oynanmasına gereksiz bir şekilde karşı çıkar ve sanki bu bir sanat değilmişçesine uzaklaşıp gider. lisenin öğrencileri de tabi uzaklaşmak zorunda kalır. rezalet. saygı duyduğumuz, sanatkar insanın bu denli nefret dolu konuşmaları ve geleceğin sanatçılarını " hadi yallah sizden sanatçı olmaz sanatın ilahı biziz" dermiş gibi uzaklaştırması rezalet bir durumdur.
  • kadıköy-beşiktaş vapuru müdavimi. yeditepe oyuncuları ve bilimum sex filmi yönetmeni.

(bkz: tolga cevik)
    (bkz: emal pala)
    (bkz: fizik profesoru)
  • 5n1k'ya verdigi erotik turk sinemasi ile alakali roportajda su lafi sarfetmistir "cok afedersiniz kulodumu bile cikarmadim o filmlerde. bir tane bayan oyuncu arkadasimi kulotsuz gormedim"
  • ödül töreninde beklemekten dolayı altına işemesi hadisesi üzerine sözüpek arkadaşımın aktardığı bir hadise:

arkadaş: merhaba siz hadi çaman mısınız?
    hadi çaman: evet
    arkadaş: o törende altına işeyen hadi çaman mı?
    hadi çaman: sen de şimdi sıçtın ama..
    arkadaş: olsun en azından 70 milyonun önünde değil!

(bkz: oha)
  • (bkz: güzeltmek)
  • en son gittiğim oyununda kendimi alice in düştüğü delikten girmiş gibi hissettim. düşünün salonda öyle kişiler vardı ki oyun sonrası hadi çaman'a evladım diyolardı(!). sanatsal kaygılardan değil sırf ruh sağlığımı korumak amacıyla bir daha oyunlarını izlemeye gitmeme kararı aldım.
  • su siralar als hastalığına bagli solunum yetmezligi teshisiyle yogun bakimda bulunan tiyatro emekcisi.butun ustalar gibi biraz kibirli,biraz ukalaca davranmisligi olabilir ama bir an icin butun zaaflarini bir yana birakirsak,yapmaktan degil yikmaktan hoslananlarin yasadigi bir yerde bir ahirdan tiyatro salonu yaratmis,ona ilk günden beri yuksek kiralar odemis,yetmemis tirnaklariyla kazidigi salonundan cikarilmak bile istenmistir vaktiyle.butun bu toz dumanin icinde ocak ayinda meslek yasantisinin 45. yilini kutlamaya hazirlanirken illet bir hastaligin pencesine dusmustur.son olarak sahneye ciktigi oyunun adinin (bkz: askin yasi yoktur) olmasi ise cok manidar geliyor bana.acil sifalar diliyorum.
  • 65 yasinda hayata veda etmistir.
  • 10 - 15 yil once kendisini bir kadikoy - besiktas vapurunda gordugumde, pelinsu pir ve levent tulek'e atesli bir sekilde ozel tv'lere sunulabilecek projelerini anlatiyordu. o projelerden gerceklesen bir tanesi oldu mu acaba? hic sanmiyorum. eminim o da hep eksik veya yanlis anlasildigini dusunen bircok meslektasi gibi kuskun bir sekilde vefat etti. meslek hayatinin bir doneminde yaptigi "hata"nin bedelini cok agir bir sekilde odeyen yuzlercesi gibi.
  • kalp ve solunum yetmezliği nedeniyle vefat etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap