şükela:  tümü | bugün
  • turkcell bip’in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması.

turkcell bip uygulamasında keşfet kısmından hadi hesabına girip uygulamayı indirebilirsiniz. şu anda sadece ios kullanıcıları kullanabiliyor.

her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor. şu anda günlük ödül 1000 tl. bugünkü yarışmayı 15 kişi kazanarak kişi başı 66 tl kazandı. para direkt iban numaranızla hesabınıza geçiyor. ilgilenenlere duyurulur.

referans koduna “nrmn56” yazarsanız ekstra hak kazandırarak teşekkür edebilirsiniz.
  • ilk kez dün deneyip soruyu bildiğim halde diskalifiye olduğum yarışma, bakalım tutacak mı
  • 12 soruyu da bildim tam tamına 3.83 tl kazandım..felaket kazançlı bir yarışma..
  • simdi indirip denedim. 40bin kisi katildi 10kişi bildi kişi başı 750 tl kazandılar. bazı günler 1.500tl dağıtıyorlar, çok bilen olunca çok küçük rakam düşüyor. uygulamayı indirenler sağ üst köşede 3 nokta görecekler referans kısmına “enessgunes” yazarsanız sizede joker hakkı verecek banada. yazanlara şimdiden hürmetler en birinci siz olursunuz inşallah
  • androide gelmesiyle adeta sıçan uygulama. artık 80-100 liraları bok kazanırız.
  • dün yarışmadaki sorunların ardından bugünkü yarışmayı da iptal ettikleri boka saran bir yarışma. aslında düşünce olarak süper bir uygulama ama sorunları da çok fazla. bunu çözmeleri gerekiyor.

edit: ertesi gün de ertelediler bugün de yarışma olduğu yazıyordu az evvel ama uygulamaya girilmiyor. işin tadı kaçtı.