• an itibariyle çalışmamakta olup hata vermektedir.
  • 10. soruda patladığım eğlenceli, para kazanmacalı online yarışma.
    bugün tüm soruları bilenlere 0,61 lira kazandırdı.
  • gizlilik politikasına onay verdiğimiz takdirde
    kimlik bilgisi
    · iletişim bilgisi
    · konum bilgisi
    · demografik bilgiler
    · kullanıcı ve hesap bilgisi
    · kullanıcı telefon rehber bilgileri
    · kullanıcı işlem ve kullanım bilgisi
    · sosyal medya hesaplarına ilişkin bilgi
    · kullanıcı içerik bilgisi
    · cihaz bilgisi
    · operatör bilgisi
    · banka hesap bilgisi (ıban numarası, müşteri numarası, hesap numarası)
    · pazarlama bilgisi
    · talep/şikayet yönetimi bilgisi
    · görsel/işitsel veri
    erişim sağlanılan.
    her türlü amaç için kullanılabilir.
    bu devirde kimse çıkarsız iş yapmaz.
  • an itibarıyla girilemeyen uygulama. internet bağlantımı tanımıyor, sözde bağlantımda sıkıntı varmış.
  • dün yarışmadaki sorunların ardından bugünkü yarışmayı da iptal ettikleri boka saran bir yarışma. aslında düşünce olarak süper bir uygulama ama sorunları da çok fazla. bunu çözmeleri gerekiyor.

edit: ertesi gün de ertelediler bugün de yarışma olduğu yazıyordu az evvel ama uygulamaya girilmiyor. işin tadı kaçtı.
  • birisinin referansıyla üye olursanız siz değil o kazanır. bunun haricinde bir şey söyleyen yalancıdır, dolandırıcıdır, götü yere yakın ibnenin tekidir. sizin joker kazanmanız için başka birisinin üye olurken sizi referans göstermesi gerekir. iş bu sebeple benim adımı yaz joker kazan diyenlerin götünde torpil patlasın.

örnek: referans kodum farukozy üye olurken bunu yazarsanız ben hoker kazanırım siz babayı kazanırsınız. antik abiye bi joker feda olsun ben babaya razıyım diyenler beni referans ekleyebilir.
  • hakkında şöyle bir video olan yarışma.
  • turkcell'in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması.

her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor. şu anda günlük ödül 1000 tl. bugünkü yarışmayı 15 kişi kazanarak kişi başı 66 tl kazandı. para direkt iban numaranızla hesabınıza geçiyor. ilgilenenlere duyurulur.

referans koduna “meto87” yazarsanız ekstra hak kazandırarak teşekkür edebilirsiniz.
  • ilk kez dün deneyip soruyu bildiğim halde diskalifiye olduğum yarışma, bakalım tutacak mı
  • şu an yüklediğiniz en dandik tetris bile bütün bilgilerinize erişim hakkı istiyor. eğer verileriniz sizin için bu kadar değerliyse hiç bir uygulamayı kullanmamanız lazım. kelime oyunu uygulamaları bile mikrafona kameraya erişim isterken çok şaapmamak lazım. mesajlaşma programlarına hele hiç girmeyelim.

neyse joker lazım o yüzden üye olurken referansa benim adımı yazmayanın saçı dökülsün kel kalsın. farukozy yazın lan üye olurken yazın bak ama tamam mı aslansınız yazarsınız kaplansınız yaparsınız bu kıyağı.
hesabın var mı? giriş yap