1. bir uçağa seyrüsefer yardımı veya hava trafik yönetim hizmetinin sağlanmasıyla ve ya uçağın işletimiyle bağlantılı veya bu amaçla kullanılma niyetli olarak veya kullanılan hava seyrüsefer sisteminin herhangi bir elemanının, uçağın ekipmanlarının ve uçağın düzensiz çalışması , kusurlar, kazalar, ciddi hadiseler/ bu hadiseler kadar ciddi aksaklıklar( bozukluklar)
  2. belcika'da dogmus büyümüs sukela bir sarkici kizimiz. stir me up adli single'i cikmistir. sesinde ben biraz taylor dayne havalari sevdim ki dayne'i de cok severdim. sarki hos olmus, seneye ükemizi eurovision'da temsil etmesi cok faydali olur kanaatindeyim.

    kendi güzel, sesi cok hos; yeni bir star doguyor...
  3. sitesinde (http://www.hadise.be/) ilk dikkatimi çeken deki posterin mtv standartlarında oluşu oldu. ayrıca sitede yazılanlara göre almanca, fransızca, hollandaca, türkçe ve ingilizce dillerini biliyormuş. mp3 bulunmadığı için öndinleme şansımız malesef yok. merak ettim bak şimdi.
  4. stir me up adli sarkiyi soyleyen belcikali turk. ismini internetten ogrenenler icin nasil okundugu merak uyandiran kisi (haadise, hadiise veya hadise gibi okunabilir)
  5. belçikalı, albüm sahibi, sivaslı, popstar, gurbetçi, limburglu, bayan, türk, hadise.
    bol sütlü bol çikolatalı ,ekşi olmadığı kesin.
    medyanın ağzına layık...gözleri aydın olsun.