• keske o elbiseyi giymeseydi. hadi giydin bacım o pelerinimsi şey öyle kalın bi kumaştan olmak zorunda mıydı ? kız kardeşin artık seni giydirmiyormuş ama suan çalıştığın modacıda olmamış bebiş üzgünüm.
  • nesin sen, çizmeli bir kedi falan mı?

ne zaman görsem boynuna kadar çıkan çizmeleri ile boy göstermekte ekranlarda.
  • sanatçı olmam insan olduğum gerçeğini değiştirmiyor demiş. yazık, kendini sanatçı sanıyor. *
    acaba solfejin ne olduğunu bile bilmeden kendini sanatçı olarak adlandırmaya hiç utanmadın mı? ne sanat yaptın lan sen şimdiye kadar?
    abuk sabuk otellerde, bikiniden hallice giysilerle popo sallayıp toplam 4 kelimenin çeşitli kombinasyonlarından oluşan şarkı dediğiniz sıçmıkları playback yapmak ne zaman sanat oldu? sen ve senin gibilerin haksız olarak milyonlarca lirayı kazanması ayrı bir ironiyken sanatçı sözcüğünün de içini boşaltmayın bir zahmet. salla poponu, al paranı ve sus lütfen.
  • 2005 mayıs'ında aysel gürel ve özlem tekin konuk olduğu zaga'ya izleyici olarak katılmış, bir de kameralara yakalanmış aysel gürel'in bir sözüne gülerken.

işte o hadise
  • şapkasının beğenilmemesini bile hazmedemeyip orta parmak hareketi yapmış. bunun şapkasını görmek için takip edenlere müstahak ama bir kadın ünlünün bu kadar basitleştiğine ilk defa şahit oluyorum.
  • o ses türkiye yılbaşı programındaki sıfır tolerans performansı afedersiniz ama bok gibi. sanırım konserleri de böyle yoksa insan neden böyle şarkı söyler?
  • ya avrupa bu işten anlamadığı için bu hanım kızımız orada tutunamadı,veya biz bir boktan anlamıyoruz bu hanım kızımızı bu sese rağmen baştacı etmişiz.hangisi oldu ben çözemedim.
  • benim sevdiğim bir kadın.
    fakât hadise kırılmazsan bir iki eleştirim olacak.
    tamam özendiğin starlar var ama her kadına yakışmaz marjinal olmak. bana da yakışmıyor mesela. sana yakışmama nedeni baldırların kalın. bana yakışmama nedeni, soğuk birisi olmam. gerçekten beni şaşırtıyorsun. ben böyle orta parmak gösteren, kamerayı suratına dayayıp şarkı söyleyen kadınları anlamıyorun. sana şunu söylemek istiyorum, sen aşıksın bence.
    bir tavsiyem daha olacak unut onu.
  • "küçüklüğünden beri anne ve babasını* etkilemek için onların her istediğini yapan ve insan üstü bir azimle çalışan kız, babası için yine bir şey feda ediyor.
    yaşadığı çöküşü bir de bu açıdan okumak gerekiyor.
    (hadise'nin annesinin intihar olayını düşünmenizi rica ediyorum. anneler/babalar hiç de masum değiller aslında. hadise'yi araba parçalarken görmüyor oluşumuz acı çekmediği, kendini kapana kıstırılmış gibi hissetmediği anlamına gelmiyor.)

bu çocuklar için çok üzülüyorum. keşke başka bir hayat mümkün olsaydı."
    (bkz: britney spears/#85883179)
hesabın var mı? giriş yap