şükela:  tümü | bugün
  • zaten suratina bakarsan avrupada otellerde temizlik yapan kadinlardan bir farki yok. biraz daha makyajli hali

nasil oldu da unlendi hicbir fikrim yok. oysaki su anda evlere temizlik yapmaya gitmesi gerekiyordu

yanlis insanlar yanlis yerdeler
  • bir kadını küçümserken "zaten suratı da avrupa'da otellerde temizlik yapan kadınlara benziyor " gibi bir aşağılama ifadesi kullanarak kendi üstünlüklerini ve asilliklerini kanıtlayan insanların olduğu bir ülkede yaşıyor olmamız çok daha hayret verici.

öyle bir ifade ki neresinden bakılsa neresinden yorumlansa bilemiyorsun.
  • sinan akçıl sen misin?
  • klibinde zorla oynattığı erkek mesleği bırakmıştır.
    ayrıntılar geliyor...
  • bu ne kadar iğrenç bi başlık lan bi erkek olarak ben utandım. cidden ekşisözlük mü burası ?
  • öncelikle karı değil "kadın"

ikincisi de sanatçıların tarzlarının ülkenin dış politikadaki saygınlığını etkilediğini düşünülmesi başlı başına yanlış bir önermedir. bir ülkedeki şarkıcı/sanatçı toplumu eğer o ülkenin dış politika saygınlığına etki etseydi abd'yi kimsenin ciddiye almaması gerekirdi.

not: fikir belirtmeden önce tezinizin sağlam dayanakları olsun. sıçtığınız organla düşünmeye çalışmayın.
  • sensin “karı”.

edit: hadise’yi takip etmem fanı da degilim. kendisini cok sevmemekle birlikte bir kadina “karı” diye hitap edilmesini cok kaba buluyorum. baslik “hadise diye bir kadının turkiye’de barinabilmesi” olmus olsaydi ben de farkli yorumlarda bulunabilirdim. bu entry baslik sahibinin kadina “karı” dedigi ve kabaligina kabalikla ile karsilik vermek icin yazilmistir . yeşertenlere duyrulur.
  • yavaş oğlum, sakin ol, geç otur bir soluklan.
  • karı mı? ne kadar ayıp.