şükela:  tümü | bugün
  • " oyuncu kaan yıldırım'ın köpeğiyle poz vererek yeni aşkını ilan eden ünlü şarkıcı hadise, sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başladı. yaklaşık bir aydır birlikte olan ikili, ilişkileri hakkında henüz bir açıklama yapmadı. "

haberin linki

edit: bu haberden bize ne diyenler iki gündür cem yılmaz'a demediğiniz kalmadı.
  • $ok $ok $ok
  • (bkz: kaan yildirim kim amk?)
    sonunda bana da nasip oldu
  • ya prim vermeyin şu tip şeylere. üç gün sonra da başkasına aşık olurlar.
  • magazinin kalbinin ekşi'de atmaya başlaması.
    bu haberin bize ne faydası var? bu haberi başlık açarak duyurmak sana ne sağladı?
    hadise sen misin? kaan?
    kaan kim amk?
  • kaan yıldırım kim ayol?
  • bizi ilgilendirmez elbette de hadise’de annesi gibi duruyor ya hu kaan yıldırım’ın.
  • kaan yildirim kim bilmiyorum, baktim 86 dogumluymus (hadise de 85 dogumluymus).

basligi acan kisi "iki gündür cem yılmaz'a demediğiniz kalmadı" diyerek, akli sira "erkek buyuk olunca laf ediyorsunuz, kadin buyuk olunca laf etseniz ya" demek istemis ama olmamis, bunlar yasit. cem yilmaz olayinin gundem olmasi da sacma tabi de, orada asil mesele arada 18 yas fark olmasi degil. asil mesele, cem yilmaz'in eski zamanlarin "bin kadinla yattim" diye demecler veren kart zamparalarina donmesi.

tanim: bir sarkici ve bir oyuncunun beraberligi, sozlugun bugunku magazin basligi.

edit: baslik sahibi entry'sini degistirmis.
  • doğruysa yazık olmuş ilik gibi çocuğa dediğimdir.
  • aynı evde yaşayıp ilişkileri hakkında henüz açıklama yapmamaları garibe giden durum. sanırım aynı evde baba kız yada anne oğul hayatı yaşıyorlar.*