şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu haberi görünce fark ettiğim durumdur.

adamın biri hadise denen kezoya twitch üzerinden "o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. beğenmemiştim. allah beni kahretmesin. sonradan açıldı. arap atı gibi." demiş. bu da bir sayfa yardırmış destan yazmış. kadına şiddet ayağına kendini acındırmalar, fakir edebiyatı, arda turan misali adamlık satmalar falan.

"uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın." oo manyak laf.
  • kendisi, şöyle bir cevap vermiş:
    "cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde,"...
    haydaa. n'oluyor, hele bir otur soluklan? adamın biri sana arap atı demiş, kalkıp utandırma taktiklerine başvurmak ne alaka?
    yazının devamını da okudum, adamın söylediğiyle alakalı hiçbir şey yok.

neyse, bu entry'i burada sonlandırayım, sonra bana da 3.sınıf facebook laflarıyla yardırmasın.

tanım: görecelidir.
  • kadına şiddetten bahsedip adamlık edebiyatı yapması yapmak gerçekten sadece türkiye'de olabilecek bir şey sanırım.
  • katilmadigim soz, tas gibi kadindir hatta yer yer at gibidir.

(bkz: uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın)
  • prensesler gibiydim ben baba evinde gibi bir şarkısı var

ultra kezban değildir de nedir
  • avrupa'da doğup büyümüş bir türk'ün kezban olmama gibi lüksü yoktur.

erkekleri daha tuhaftır bu türün.
  • hakkında entry yazarken harcanan elektriğe, suya, havagazına ve pilutonyuma yazık olan kişi, neyse ne işte,
  • serhat atın mevzuusunu gözlemlediğim mikrofon tutar.

adam kendisini önceden güzel bulmadığını ve şu an güzelleştiğini argo bir tabirle ifade etmiş, bu cevap olarak karısından kızından girmiş babasının işçi ve fakir olmasından, evlerinin küçük olmasından falan çıkmış. bitmedi ulan bu memleketin “biz çok fakirdik” geyiği!

bitin artık rahat bırakın şu milleti tiksindik sizden...
  • kezban ve primcinin önde gideni. bu feminizm ayaklarının da beyonce çakması olmakla ilgisi olduğunu söylemişti bir arkadaşım.

taklit olunca bu kadar oluyor işte. ne dediği belli değil. adamlık mı savunuyorsun kadınlık mı anlamadık.
  • kezolukta ödül verilse 9 dalda tek olur. belçika'nın red light versiyonu