şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hayranlarıyla oradan selamlaşıyormuş..

ilginç bir uygulama.
  • eminim organizasyon sahibi değil hadise getirmiştir ısuzu kamyonlarla.
  • büyük ihtimalle halk konseri. birçok şarkıcı yapıyor bunu artık. bedava olunca her tip var.
  • ne kadar samimiyetsiz olduğunu gösterir.
  • ulan konser bedava olabilir, her tip var olabilir. kendini böyle savunuyorsun ama allah aşkına gece uyumadan önce şu fotoğrafa bir bak. neyi andırıyor sence? hoşuna gidiyor mu bu fotoğraf? vicdanın rahat bir şekilde güzel konser olmuş falan diyorsan diyecek bir şey yok. başka çözüm mü yok arkadaş ya.
  • bu karıda ses mes yok, niçin gündem oluyor anlamıyorum. acaba koca götü yüzünden mi ?
  • türkiye böyle bir ülke işte! beyonce olmak için yola çıkarsın, bide bakarsın dilberay olup çıkmışsın.
  • "ayıp ya" dedim.

"ben kalkmışım, giyinmişim, hazırlanmışım. senin konserine gelmişim. gördüğüm muamele, gol atan futbolcuya demirlerin arasından hafiften elleşen taraftar muamelesi mi, yani?"

erkan sinirlendi. "abi bir dur allah'ını seversen, geldiğimizden beri mırıl mırıl! şampiyona şeker geliyo başladı, bi dinletmedin" dedi.

sanki para vermişti! belediye konseriydi ve ikimiz de beş kuruş para vermemiştik. şampiyonu bilmiyoruz ama konser bize beleşe gelmişti. insan bir ürünü, bir hizmeti beleşe alınca, en ufak bir kusuru bile batıyor.

"madem beleş konser izliyorum, neden hadise'ye daha rahat dokunmayayım ki?" diye düşündüm. erkan'a baktım. nakaratla coşuyordu. "yıldızı var başında dönüyooo dönüyooo" diye bağırıyordu. halinden memnundu.

içim daraldı. o sırada arkadan o kadar çok ittirdiler ki, kafam demirlerin arasına girdi. kafamı çıkaramıyordum. erkan'a seslendim, duymadı. hala bağırarak "geliiiyo geliiiyo" diyordu. kafamı çekiyordum, kafam demirlerin arasından gelmiyordu.

şarkı bitti. alkış tufanı koptu. hadise'yle göz göze geldik. kafam hala demirlerin arasındaydı. sanki uslanmaz bir hadise hayranıymışım gibi görünüyordum. sanki o ses türkiye'de yıllar sonra hadise şampiyon olduğunda arabamla çıkıp korna çalarak kutlamış gibi, sanki "hadise de aslen sivaslı" diye övünen bir sivaslı gibi, sanki "bacakları kalın ama kadın dediğin etli olacak" diyen etobur bir abaza gibi görünüyordum.

bozuntuya vermemek için sıradaki parçaya istek yaptım:

"prenseeeeeees!"

parmaklıklar ardında bir hareketlilik oldu.