şükela:  tümü | bugün
  • yaşasın tam bağımsız seküler türkiye.
  • ben de erkeğim, nickimi unutun.
    bazen denyoyum bazen aklıbaşında,
    bazen çocuk gibiyim, bazen sorumluluğunun bilincinde,
    bazen acı çekiyorum, bazen yarınlar yokmuş gibi gülüyorum.
    üzerime yüklenen başarılı olmalısın, askere gitmelisin, para kazanmalısın desturlarını çocukluğumdan öğrendiğim sanat disiplinleri ile kapatmaya çalışıyorum.
    geçen kıçıma iğne yapan eczacı işimi sordu, dedim sanat sepet, dedi herkes ekmeğinin peşinde.
    ben aşağılanmaya rağmen çaresi olmayanlardanım. kadına el kaldırma derdinde olmayan değil, aksine insana el kaldırma derdinde olmayanlardanım. tabiri caizse eziğin tekiyim. istersem ben de jartiyer giyer fayans üzerinde kıvranırım. belki de eşcinselimdir, size mi soracağım? belki de değilimdir ama kafayı kırmışımdır. size zararım mı var? ben modern bir erkek olarak tanımlanan yapışkan pislik bir türüm.
    sizin boktan cinsiyetçi böbürlenmelerinizi yıkan, o yüzden de görmek istemediğiniz gerçekliğim. ben üzerine prim yapamayacağınız türden bir yaratığım. tüm bu saçmalığı umursamayacağımı bildiğiniz için göz önüne çıkmayan, kimseye elini kaldırmamış ama kendi onurunu korumaya çalışan orospu erkeğin tekiyim.
    sevgili hadise, senin ortamdan prim yapan çorabını seveyim. işiniz gücünüz şekil, işiniz gücünüz layk.
    vasıfsız bir erkek olarak ezilmek benim hakkım mıdır? öyleyse öyle deyin ben de ayağımı yorganıma göre uzatayım beybiler. bir dediğiniz öbürünü tutmuyor zira. boş konuşmaktan kendinizi alamıyorsunuz.
    yıllardır türkiye gerçeği diye duyurulmaya çalışılan bir taşra maçoluğu sorunu var. nedir bu? işte kadını döven öldüren adam. şiddete başvuran adam, silah taşıyan adam.
    ben 40 yıldır yaşıyorum, kendi çevremde hiç görmedim böyle adam. biz orospu çocuğu muyuz lan? biz istisna mıyız? kendimizi yerilen sınıfa sokmak için çaba mı sarfedelim? ki isteseniz bile yapamayız. terk edilirsek susar, insanlık hali deriz, aldatılırsak yapacak bir şey yok bu da insanlık hali diye devam ederiz. aklımızdan bir saniye birine şiddet uygulamak geçmez. pısırık tipler miyiz? hayır öyle de değiliz. sadece kendimizi seven insanlarız. başkasının hareketleri yüzünden egomuzu yaralamayı anlamsız buluruz.
    büyük uyuz oluyorum artık bu ben kadınım şöyle böyleyim kafalarına. bana ne ulan? ne olursan ol, benim cenahımdan sana karışan zaten olmayacak. ben de erkeğim ve istanbul seni yeneceğim cümlesinin öznesi olmak zorundayım. ben de bu zorunluluğa isyan ediyorum. insan gibi düşünmek eziklik mi lan? sikikler sizi.
  • yerde yuvarlanması dışında verdiği mesajları beğendiğim video.
  • bu kadın neden böyle hareketler yapıyor?
  • kişisel gelişim kitabı çıkaracak galiba. kitabın fragmanı gibi olmuş.

bunlar kadınlara yapması gerekenleri söyleyecek en son insanlar.
  • ööööööff vallahi yeter lan

başlayacağım size de kadınlığınıza da hakkınıza da

senin yaptığın o boktan dansın kadın haklarına ne faydası var, ne alakası var bunun kadınlarla bilmem özgürlükle?

neymiş efendim dans et bilmem ne. hadi lan ordan. kıçını başını sallayarak gündeme gelmek istediğini herkes biliyor, ne bu herkesi salak yerine koyan ve sözde hakperest tavırlarınız.

daha geçen gün sıçtığımın yeni nesil ergen şarkıcılarından birinin şarkısıyla striptiz yapar gibi klip çektin, baktın kaymağını yiyorsun bu dans olayının, bu sefer de altına bi şey giyip çekmişsin klibi işte. senin bu cinsel obje olmaktan öteye geçmeyen tavırlarınla hangi kadının hangi hakkını savunuyorsun sen?

kendi ucuzluğunuz ve bedeninizden başka sermayesi olmayan tipler olmanızla gelip bir de kadınlıktan ve haktan bahsetmeye hakkınız yok sizin. siz ancak kadınları metalaştıran zihniyetin bir ürünüsünüz. baştan aşağı silikon, estetik ve makyajdan ibaret olan ve insanlığa hiçbir katkısı olmayan sizin gibi tiplerin bu kadın hakları kavramı üzerinden prim yapmanız yemin ediyorum mide bulandırıyor artık.

siz de şu tipleri gündeme getirmeyin kurban olim. vallahi şunları görmekten tiksiniyorum artık lan. az aklı başında insanların reklamını yapın artık, bi boka yarasın bu mecra
  • laik, batılı ve çağdaş türk kadın profili videosu. helal sana hadise. hepimiz femoyuz. ekonomik özgürlüğü elinde olmayan ve her gün dayak yiyen hatce için kurtuluş olur bu video.
  • kamu spotu yapmaya calismis ama gerek kiyafeti,gerekse hareketleriyle tam bir skeç çekmis.

hadise bacim anladik mesajlar falan vermeye calisiyorsun da bari bu videoda kilotlu corap mayo kombinini kullanmasaydin.isin ciddiyetini almis goturmus.

bence yatarken de boyle giyiniyor bu abla.artik boyle dusunuyorum.
  • "benim nasıl göründüğümden kimene, benim hayatım ve benim vücudum değil mi, size söz hakkını veren kim?" deyip, her fırsatta ve bu videoda kuru götünü, şekilsiz memelerini sergileyen cahil özgüvenli gurbetçi kızın videosudur.

ön edit: videoda zaten senin gibilerin yaptığı yorumlara hitaben çekilmiş diye mesaj atan çok bilmişler çıkacak. altını çiziyorum işte ben tam da, bu videoyu izlediğim için yorum yapıyorum. iddialı iddialı videosunu çekmiş, sonra da size ne? çekmeseydin bacım!

video çekme, istersen kendini parmakla. evet bize ne!
  • sektörel kaygılarınızı bir yana koyun, ne kadın olman umurumda ne ünlü olman ne de prim kasmaya çalıştığın oynaklığın. sırf geçim derdi için erkeğe boyun eğen kadınlar, sırf sizin hayatlarınıza özenen kadınları doyurmak için kadına boyun eğen erkekler, kancıklıklarınız yanında zerre kadar kıymetli değil. sen orada şov yaparken, insanlar yaşama tutunmaya çalışıyor. acıymış, sen kim acı kim. içersin şarabı, yersin kebabı, yutarsın hapı. senin acı geçirmezliğin var badana surat. burda kadın, burda acı, burda yaşamak. sanal hayatlarınızda hiçbiri yok. cinayet dün de vardı, bugün de varyarın da olacak. tıpkı sizin ruhları katlederken, milyonları uyuşturmanız gibi. gölge etme, sahnene çık.