şükela:  tümü | bugün
  • atölyesi tekstilkentte bulunan, kendi tasarım şekilleri veya müşterilerinin istediği şekilleri, 360 derece dönebilen lambalara işleyen firma.

önümüzdeki hafta halamın doğum günü. küçükken ona çok çektirdiğim için (artık büyüdüm gibi yani en azından yılca) doğum günlerinde özel hediyeler almaya özen gösteririm. halam el işçiliği ürünlerin hastasıdır. bu yüzden işim biraz kolay biraz da zor aslında. malum el işçiliği çok değerli ve bulmak da biraz zor olabiliyor. internette biraz araştırma yaptım ancak orjinal bir şey bulamadım. gidip de el yapımı tespih filan almak istemedim halama. bu firmayla instagram reklamlarında karşılaştım. dekoratif ve özel tasarım lambalar üretiyorlar ve asıl önemli kısmı (halam için) üzerindeki şekillerin el işçiliği olması. halam yusufçukları (bkz: helikopter böceği) çok sever. bir şansımı deneyeyim dedim ve sordum ve aldığım yanıt 'evet istediğiniz şekli çizebiliyoruz'. tamam dedim işte bu almam gereken hediye. (seneye ne yapacağımı şimdiden düşünmem lazım...) az önce şekilleri attılar. gayet güzel, estetik olmuş.

not: ürün geldikten sonraki yorumlarımı da editleyeceğim.