şükela:  tümü | bugün soru sor
  • insaat ve bilhassa mobilya donanımları üreten alman firma. kendi ürettigi ürünlerin dısında sektörde bilinen bircok markayı da satar. binlerce ürünü sergiledigi katalogu meshurdur. eger daha önce calısmadıysanız teknik destek olmadan bir ürünü almanız gayet karmasıktır. vidasından somununa her parca ayrı kodlarla simgelenir. 2005 yılı itibariyle türkiye'de stok tutmaya basladı. dolayısıyla katalogla bogusmak yerine gidip magazada ürün secebilirsiniz. http://www.hafele.com.tr/ adresinden bilgi edinilebilir. magaza ve depoları ise ümraniye'de.
  • kalifiye kadrosu olan firma..
    (bkz: demedi demeyin)
    (bkz: ben bugun bunu gordum)
  • hakikaten inanilmaz kocaman,tek basina tasiyamayacaginiz * kadar agir ,ayrintili ve guzel katalogu olan, istanbuldaki showroom ve merkezi dudulluda olan , tum calisanlarini bilemem ama genel muduru hakikaten genel mudur olabilecek tum nitelikleri tasiyacak ozelliklere sahip ve mutevazi bir insan olan firma.
    ayrica ikeadaki urunlerin ıvır zıvırlarını uretiyorlar ve katildiklari fuarlarda kullanacaklari malzemeler icin ayrica bir depolari var. *
    sonuc olarak, mobilya ve mimari donanımci basarili bir alman firma.
  • eczane dekorasyonu ile ilgili ekipmanları bulabileceğiniz tek adres. fiyatlar uçuk ama her şeyin çözümü var adamlarda. yeni fikirler arayan mimarlar için müthiş bir kaynak.
  • dünya hırdavat sektöründe sanırım pazarın en kapsamlı ve kaliteli imalatçısıdır. ikea başta olmak üzre bütün dev mobilyacılara ürün temin etmekte imiş.

hırdavatperverler için gezmesi çok keyifli; index bölümü olmadan içerisinde banko kaybolacağınız 9 tonluk o kataloğun online versiyonu da var. hem de türkiye pazarı için.
    http://www.hafele.com.tr/…_mm2009_081107/index.html
  • şık ve kaliteli ürünleri var. ayrıca, oldukça da dayanıklıdırlar. çok emin olmamakla birlikte alman markası olduğunu sanıyorum. ucuz da sayılmazlar.
  • tam yazılışı "häfele" olup "hefele" şeklinde okunması gerektiğini düşünüyorum. annem de yakın zamanda hafele okunduğunu iddia etmişti; ardından bugün firmanın kendi reklamında bile hafele dendiğini duydum. neden bilmiyorum ama 8 senelik avusturya lisesi eğitimimi tekrar gözden geçirecek hale geldim, çünkü: (bkz: #26196047)
  • iyi kalpli çalışanları olan firma.
    istanbul'daki şubelerinden birinin önünde servis bekliyorum. bugün de toto donduran soğuk nedeniyle kapısının önündeki korunaklı bölüme sığınayım dedim.
    dakka başı bir eleman gelip "içeride makine var. çay-kahve içer misiniz?" diye sordu. bugün servisi kaçırma korkuyusla kabul etmedim ama akşama servis şöförüne "ben hafele'deyim sabahları" dersem sıcak çikolatayla servis bekleme lüksünü yaşayabilirim. evde yok la öyle ortam.
  • 360 derece showroom'u online olarak yayına koymuşlar.
    vay arkadaş!
  • 50 kuruşluk fiksaj parçasına 3 sayfa fatura/irsaliye kesen ilginç firma.