şükela:  tümü | bugün
  • spotify'ın hafta başında, kişiye özel yayınladığı çalma listesidir.yeni güncellemeyle gelen yepis özellik.şuan listeyi dinliyorum da kötü sayılabilecek bir iş gününe, tarza özel seçildiği söylenen şarkılarla başlamak neredeyse enfes.(bkz: crm)
  • spotify'ın yeni çıkan bir özelliği midir bilemediğim ve bu gün spotify sol menüde görüp farkına vardığım fonksiyon.

büyük ihtimalle, kullanıcının genelde dinlediği müzik türüne uygun bir liste çıkartıyor. nasıl mı tahmin ettim? 30 şarkılık liste su gibi aktı gitti, bir kaç şarkıyı kendi listelerime transfer ettim bile. bu kadar nokta atışı şarkılarla karşıma gelmeleri beni memnun etti.

eğer, benim dinlediğim şarkılardan bağımsız bir liste ise bendeki liste, bu tesadüflerin bir anlamı olmalı. spotify'la baya ruh eşiyiz demek ki.
  • spotify'ın yeni olayı. bence gayet güzel olmuş, keşifler de oldukça isabetli.
  • randıman elbette ki yüzde yüz değil, ama m u h t e ş e m keşiflere imkan sağlayan bir şey olmuş. müzik zevki iyi arkadaş gibi. arada çürükler çıkar, bazen 12'den vurur.
  • en son sevgilimin hazırladığı playlist bu kadar mutlu etmişti beni. kim yaptıysa ellerine sağlık diyorum. gece gece müzik olmasa ne yapardık düşüncelerine dalmama sebep olan spotify'ın yeni özelliği.
  • (bkz: şahane)
  • çok güzel bir özellik olmasının yanı sıra insanın götünü de kaldırıyor. ulan ne acayip müzik zevkim var ya diyorsun. yoksa siz demiyor musunuz?
  • pazartesilerin tek mutluluk kaynağı.

spotify rulez!
  • her pazartesi keyiften bir şişe şarap açtırıyor. ilk önce yapılmış olmak için yapılan bir uygulama sanmıştım. adamlar beni göt etti. nasıl bir algoritma kullanıyorlarsa artık, isabet ve memnun etme oranı çok yüksek listeler çıkarıyor.
  • bende çıkmayan fasilite. üzüyor.