şükela:  tümü | bugün
  • güya tatildi, güya 19 mayıs ile birlikte üç gün boyunca hem istirahat edip hem de tezle ilgilenecektim. üzerine bir de bu dinginlik arasında, ingilizce çalışacaktım.

dünden beri, tak-tuk, vıızzzzztt, tırtt, hort bu ne lan yeter be, hafta içi yapsanıza kardeşim şu işi, hafta sonu insanların huzurunu bozmasanıza, istirahat günlerimin -mına koydunuz.

tanım: insanların çalışması için verilen -hafta içi- sürenin dışında çalışıp, istirahat saatinde çalışan; sabah 09:30 itibariyle akşam 18:00'a kadar çalışmalarını sürdürüp, istirahat halinde olan kişilere rahatsızlık veren pimapen çalışanlarıdır.

edit: yazım yanlışları
  • yaptıkları tabi ki doğru değil ama bir de haftanın 7 günü üst katında at koşturan orospu bir komsun ve bu orospunun bir cocugu varsa pimapencilerin cikardigi ses sivrisinek vizildamasi gibi gelebilir. ben şahsen pimapenci gürültüsünü haftada bir iki gun çekmeye raziyim.
  • senin tatil olduğun günde dahi çalıştıklarını düşün ve biraz empati yap be.
    insanların çalışmaları için olan süreler hafta içleri ülkemiz patronlarının umrundaymış gibi konuşmaz mı bir de.

her şeyden öte sen sadece ses duyuyorsun onlar tatil günde harıl harıl çalışıyor gün geliyor ayazdan gün geliyor terden hasta oluyorlar. yeri geliyor güvenlik önlemleri olmadığı için ölümle burun buruna da geliyorlar. ama paşam rahatsızmış.

ya bsg.
  • pimapen virali olan başlık.
  • bundan şikayet eden bizim sokakta oturuyor olabilir. penceresini sktiklerim.
  • bir gün gelip üç gün gelmeyen ve apartman sakinlerini canından bezdiren asansörcülerden daha fazla sorumluluk sahibidir.