• şu an yaşadığım his. makalede deneyleri ben yapmışım, grafikleri ben çizmişim, benim tezimin makalesi üstelik. ancak görüyorum ki (bu arada yayın çıktıktan sonra görüyorum o da ilginç) ikinci isimim ve dördüncü isim olarak eline bir kere dahi pipet almayan bir arkadaş yazılmış.
  • milletimizin dna'sına işlemiş eylemdir. metroda sıra bekleyenleri geçip boştaki tek yere oturmaktan, markette parayı bekleyenlerin arasından uzatmaya çalışmaya kadar en ufak fırsatta hak yemeyi kendine hak gören bir toplumumuz var. bu nedenle kimse biraz güç bulunca hak yemeyi başka boyutlara taşıyanlara kızmasın. zira bir grup azınlık dışında halkımız fırsat eline geçse aynısını yapacak bireylerden oluşuyor. bu yüzden malum partinin de oyu şu anda %3'e falan düşmedi. milletin gördüğü başarı zaten bu. ben de fırsatını bulsam keşke, diyor çoğunluk.
  • şerefsiz kişi aktivitesi.
  • hazmedilemeyen.
  • bizim oralarda hak yiyen b.k yer denir
    bunu bilir bunu söylerim
  • uzaktan bile insanı dehşete düşüren bir durum başıma geldi ve sinir ve üzüntüden kalbim sıkışıyor. hak yemek bu kadar kolay olmamalı. hakkımı alana kadar her yolu deneyeceğim, hakkımı alamazsam da elimden geleni yaptım derim
  • yaşadığımın çok küçük bir olay olduğunu biliyorum. yenilen hakkım yüzünden ne küçüldüm, ne kaybettim. ama kaç saattir canım sıkılıyor. insanların bu kadar kötü olduğunu kabullenemiyorum. bilgi olarak biliyorum, evet, ama içsel olarak anlayamıyorum.
    belki biraz da hakkımı yedirdiğimin psikolojik baskısıdır bu, bilmiyorum. ama ne yapabiliriz ki bazen? sessizce kabulleniriz, arkamızı döner hayata devam ederiz…
  • mutedeyyin esnaf lokantası adı gibi..
    hakkiniz olan lezzet " hak yemek "
    az maaş ve eziyet standart.
    hijyen eski bir masal.
    her açıkgöz insanin hakkidir hak yemek.
    afiyet şeker olsun.
  • bazıları kendi hakkını zor yer. işte biz onlara, en asil duygunun insanları diyoruz.
  • günah varsa işte budur; hak yemek. biraz ozenle dusunun uzerinde ve durumun ciddiyetini kavrayin.. hak yemeyin, huzurlu huzurlu uyuyun. iyi geceler.
hesabın var mı? giriş yap