şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli içerikler üreten türk youtuber.kanalına buradan ulaşabilirsiniz.
    şöyle de bir internet sitesi var.

yolu açık olsun,tutkulu biri.
  • hayat üzerine kısa düşünceler video serisini izlerken inanılmaz keyif aldığım, keşke ben de bir arkadaşı olarak o sohbetlerde yer alsaydım diye iç geçirdiğim youtube kanalı ve kanal sahibinin adı.
  • serdar kuzuloğlu röportajı esnasında katlanılmaz sohbeti ile serdar beyi epey zorlamış yutubır.
    arkadaş ıkınırmış gibi konuşuyor ve soru sorarken kalıbı belli: "x diye bir adam var abi bilmem bilir misiniz? x diye de bir kitabı var tavsiye ederim. orada x'den bahsediyor çok enteresan. sence x nedir?"
    tamam birtakım kitaplar okudun. tamam bu bilinsin istiyorsun. istemek ne kelime yanıp tutuşuyorsun ama buna serdar abiyi alet etme be koçum. adamınki de can.
  • bir etkinlikte denk gelmiş ve beni epey şaşırtmış insandır. bu kadar çok ortalıkta olup nasıl bu kadar kötü konuşur, herhalde o gün formsuz diye düşünürken youtube kanalında kendini açık etmiştir.

iyi niyetli, güzel işler yapmaya çalışan bir insan ama soruları çok yapay duruyor, kendini çok kasıyor, serdar kuzuloğlu ropörtajındaki şapkası ve tarzı çok sırıtıyor.

biraz rahat bırakırsa kendini çok daha iyi işler yapacaktır.