şükela:  tümü | bugün
  • 2001'den beri kocaelispor'un kadrosunda yer alan 1982 doğumlu kaleci. umut vaadediyor olsa da yolun daha başında.
  • hakkında dun televizyonlarda, bugun gazetelerde söylenen, yazılan ''genc'', ''umut vaadediyor'' gibi alı$tıgımız türden söylemleri ''benim ya$ımdakiler avrupa'da sezonda 100 mac oynuyolar'' sözüyle söylenlerin yüzüne carpan, tiiye alan genc.

penaltı kurtarılır, daha cok gözüme girdi.
  • fanatik gazetesine göre be$ikta$ ile anla$mı$ kaleci.

http://fanatik.ekolay.net/…berdetay.aspx?hid=440542
  • bu sezon oynadigi 27 macta sadece 28 gol yiyen kaleci, tabii bunda ankaraspor un defansif oynayip bol bol berabere kalarak gecirdigi sezonun etkiside var.
    kalede durusu oldukca guvenli... 1.92'lik boyuna ragmen sanki yan toplarda biraz zaafi var gibi geldi bana, tabii kendisini sezon icinde en az 20-25 mac izlemek lazim. fevzi vari hatalar yapmaz ve volkan triplerine girmezse (ki roportajlarindan anladigim kadariyla oldukca mutevazi ve akli basinda biri) turk futbolu ve besiktas iyi bir kaleci kazandi demektir.

edit: malesef fevzi vari hatalar yapti, yapiyor bu arkadas.
  • beşiktaş'ın, transferi için ankaraspor'la görüşmelere başladığını imkb'ye bildirdiği file bekçisi. *
  • be$ikta$'in ramazan kur$unlu arti 700bin euro odeyerek buyuksehir belediyesi ankaraspor'dan bonservisini aldigi yeni yedek kalecisi.
  • (bkz: #11213619)
    rustu'nun calistirdigi belli olan kaleci.
  • kaleciliği kötü olmayabilir ama topu oyuna sokma konusunda daha kötüsünü hatırlamıyorum. degajların yarısı taca diğer yarısı rakibe gidiyor.
  • galatasaraylı olmama rağmen 3 ekim 2007 besiktas porto macinda beni hasta etmiştir.

topu oyuna o kadar geç sokuyo ki. takım berabere, maçı alması lazım, iyi de tempo yakalamış. derken top beşiktaş kalesinde auta çıkıyor. sonra bekle ki bu kaleci topu oyuna soksun. gayet yavaş hareketlerle yopu dikiyor, yavas yavas geriliyor, bir süre ileriye bakıyor, nihayet vuruyor topa..allahım, kahroldum o anlarda. ayrıca bir değil, iki değil, hep böyle. zaten beşiktaş seyircisi de hakan aut kullanırken ıslıklamaya başlamıştı.

kullandığı her topun rakibe gitmesini saymıyorum bile.

allahtan bizim kalede orkun usak diye manyak var, deli dolu...
  • gorunen o ki ru$tu abi'sinden sadece ve sadece hatali gol yedikten sonra sakat numarasi yapmayi ogrenmi$ kendisi.