şükela:  tümü | bugün
 • klasik reklam'dan dijital reklama geçiş yapmış, sektörün en iyi creative directorlerinden biri.

  (bkz: kelimelerin efendisi)
 • 2011-12 sezonu başında istanbul güngörenspor'dan samsunspor'a transfer olan orta saha topçusu.
 • mersin universitesi'nde kimya profesoru. science dergisinde cikan habere gore gonderilen calismalari dogru durust okumadan, belki de hakemlere bile gondermeden kabul eden uyduruk dergilerden biri olan european journal of chemistry' dergisinin editoru.

  http://www.sciencemag.org/content/342/6154/60.full
 • "25.09.1983’de sinop'da doğdu. ilk orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 2005 yılında ondokuz mayıs üniversitesi eğitim fakültesi resim iş öğretmenliği programından mezun oldu. 2010 yılında ondokuz mayıs üniversitesi eğitim bilimleri enstitüsü resim iş eğitimi bölümünde yüksek lisans programına başladı. halen yüksek lisans eğitimine devam etmekte, çalışmalarını freelance olarak sürdürmektedir. "

  az önce tesadüfen bloguna rastladığım yetenek konusunda aşmış birisi.

  ne diyelim o çizsin ben bakar ve takdir ederim.

  ellerine sağlık.

  http://hakkanarslan.blogspot.com.tr/
 • baktı hakem vermiyor golü, işi garantiye almak için kafasını da kaleye sokan kasımpaşalı futbolcu.
 • mehm@ ali yalcindag'in kanali penguen turk'te ismail saymaz'in karsisinda eveleyip gevelemektedir.

  "sunu soyluyorum bunu soyluyorum" deyip hicbisey dememektedir.

  ulan cemaat konusunda bile chp yeterince mucadele etmedir diyor... beynin bir kismini aldirmak gerekiyor sanirim bunlardan olmak icin
 • içi tamamen boş cümleler, tam olarak anlaşılmayan çıkışlarda bulunup duruyor. tartışmayı anlamsız cümlelerle sündürüyor.
 • fetö belası ülkedeki kara cehaletin de su yüzüne çıkmasına vesile oldu sağolsun.

  bunun gibileri gördükçe; memleketin gerçek meselesinin bu ve bunun gibi kör partizanların toplumda değersiz kılındığı bir zihin seviyesine ulaşmamız gerektiği olduğu düşünüyorum.

  aklı kiralık kim varsa bu ülkede prim görüyor. yazık.
 • "genç, dinamik, temiz yüzlü, belagati sağlam, kelime haznesi geniş, artikülasyonu düzgün, mürekkep yalamış bir figüre de şans tanıyalım. doğan medyası programlarında iktidar tarafında da böyle bir profil olsun. bu tarafın kontenjanı sürekli dönüp dolaşıp cüneyt toraman, ahmet gündoğdu, rıza saka vb. isimlerle doldurulmasın." düşüncesiyle tartışma programı kadrolarına dahil edilmiş görünen kişi.

  münazarada kendisine kurayla iktidar tarafı çıkmış gibi bir izlenim oluşturmakta. biçimsel açıdan estetik olan, diğer yandan muhteva olarak kayda değer bilgi ve argüman taşımayan cümleler kurmakta. bu sıkıntıyı bertaraf edecek potansiyele sahip olduğunu ancak kontenjanına girdiği münazara tarafına yönelik adanmışlığının görece zayıflığı nedeniyle bu konuda yeterince motive olmadığını seziyorum. totalde iyi niyetli biri gibi görünüyor.