şükela:  tümü | bugün soru sor
 • denizbank genel müdürü. işinde çok başarılı olmasının yanı sıra çok da iyi bir insandır.
 • denizbank'ın kuruluşundan bu yana genel müdürlüğünü yapıyor.
  daha önce garanti bank moscow'u kuran ateş, sonrasında da denizbank'ı kurmuş. bankacı olmak istemezken en tepe noktaya yükselmiş, işini çok disiplinli yürüten 45'li yaşlarını süren, ahmet nazif zorlu'nun bankanın başına geç teklifine 7.5 sayfalık bir mektup yazarak yanıt veren ve şartları kabul edilen hırslı adam.
 • cok sempatik ve hossohbet bir insandır ayrica.
 • 1980’de odtü işletme fakültesinden mezun oldu. bankacılık kariyerine 1981 yılında iş bankası’nda müfettiş olarak başladı. 1985 – 1994 döneminde, interbank’ın çeşitli birimlerinde görev aldıktan sonra bakırköy, izmir ve merkez şubeleri’nde şube müdürlüğü yaptı. interbank’ın nakit yönetimi sistemini kurdu. 1993 yılında merkezi operasyon’dan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı. 1994 aralık ve 1996 temmuz döneminde, bank ekspres’te mali işler ve operasyon’dan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. bank of america’nın danışmanlığında banka’nın yeniden yapılandırılması projesini yürüttü. %80 hissesi garanti bankası, %20 hissesi ifc’ye ait olan garantibank moscow’u moskova’da kurdu ve 1996 haziran’ından itibaren bir yıl boyunca genel müdür olarak görev yaptı. 1997 haziran ayında denizbank’ta kurucu genel müdür olarak başladığı görevine halen devam etmektedir.
 • geçtiğimiz yaz ikinci evlilğini yapmış olan fevkalade yönetici..
 • bir zamanlar trt'de yayınlanan beyaz gölge isimli efsane dizide hayward karakterini seslendirmiş olan genel müdür.çocuk saati kökenlidir.
 • dexia'nin yönetim kurulu üyesi olmuş.
 • şu an bloomberg'de bir programa dexia ceo'su pierre mariani ile birlikte konuk olan dexia yonetim kurulu uyesi ve denizbank ceo'su. yalniz bence biraz da piyanist santor havasi var kendisinin. zira gri - siyah renklerinde, leopar desenli kalin bir kravat takmis.

  az sonra, ingilizce konusmayi birakip, oooo piyer beyler de burdaymis diyip, bi mikrofon kapip sarki soyleyecek gibi duruyor.

  tabi, leopar desenli kravata ragmen, fazla karizmatik her zamanki gibi.
 • amca cok fazla ingilizce kelimeler kullaniyor ki turkcesi var zaten.
  cok gereksiz bir konusma tarzi. is konusunda basarili orasi ayri ama turkcemiz ah turkcemiz
 • marmara üniversitesi öğrencisi bendenizin öğrenci kimlik kartını bana sormadan banka kartı yapıp üstüne üstlük bu karttan işlem ücreti alınmayacak buyurup sonra da benden 18.75 tl hesap işletim ücreti kesen bankanın müdürü. kaç kere aramama rağmen iade falan da yapmadılar.

  velhasıl, anamın gonderdigi 3 kuruş paradan bir seyler tırtıklayıp sonra da beyaz'la bilmem ne adasında milyon liralara reklam ceken bir bankacı.

  fakirin hep fakir; daha da fakir kalması üstüne kurulu bu düzenin piyonlarından biri. bu düzeni(n ta...) esefle kınıyorum kendi şahsında.

  not: para falan lazım olursa bana ulaşşsın; anama köydeki sarı danayı sattırır, bulup buluşturur; kendisine yollarım.