şükela:  tümü | bugün
  • bence düşünülmesi geren bir soru. reza amerika’ya bilerek gitti ve tutuklandı diye herkes konuşurken , yahut bilerek gitmese bile amerika’nın bu işin üzerinde olduğu belliyken neyine güvenip gitti bu adam amerika’ya?
    yada süzme bir saf!! ama executive.
  • beyin göçü olmadığı kesin.
  • reza amerikaya gidince o da gitmiş sayıldı.
  • hakan atilla’nin en son goruldugu yer maslak trafik isiklari, sonra gozunu actiginda newyork sehri fbı masasinda sorgu odasinda! amerika’ya madik atanlari amerika tek tek ebeliyor!
  • rüşvet almadığı için gitmiştir.
    suçlu değil, bir takım orospu cocuklarınca kendisine verilen emirleri yerine getimek zorunda bırakılan -görece- daha masum biri olduğu için korkmadan gitmiştir.
    bir takım orospuların, önüne yatmak için kendisinden bahşişlerini peşin aldıkları zarrab piçinin aslında sanık olduğu davada tanık olabilmesi için ihtiyaç duyulan, yılın yargılanacak enayisi ödülüne layık bulunacağını kestiremediği için gitmiştir.
  • torpille biryerlere gelen insanlarda mantık arıyorsunuz . galiba oda onlardan biri
  • uzun uzun yazardım fakat özeti herşeyi anlatacak nasılsa. özeti; amerika istediği için.
  • şu dava sürecini oturduk bugün 10 mühendis arkadaş (hepimiz itü mezunu) tartıştık ve ilginçtir ki bir sonuca da vardık genelde muhalif çıkar aramızdan bir kaç sivri kişi ama bu sefer tek ses olmuştuk. hiçbirimiz sadece şu soruya mantıklı bir cevap veremedi

“reza zarrap amerika’ya gidip tutuklandıktan sonra hangi akla hizmet kalktın da amerika’ya gittin?”

suç işlemediğine inandığı için diyen arkadaşlar çıktı kurdukları mantık silsilesinin içini dolduramadılar.

bu başlıktaki yorumları okuduk burdan da aklımıza yatan bir cevap çıkmadı.

edit: burada amaç aklı çalışan adamlar oturduk konuştuk bunu ifade etmekti itü mezunu olduğumuzu vurgulamanın amacı şu başlıkta buna takılanlar oldu.

ve evet başlık sığ yorumlardan gereksiz espri kasanlardan geçilmiyor. laf mı soktunuz? sokunca mutlu mu oldunuz?

konu ile ilgili gram fikriniz yok, işiniz gücünüz laf yetiştirmek.

bir de kendi üniversite ezikliğini yaşayan adamlar var onları da anlıyorum

ha bu arada evet itülü olmaktan gurur duyuyorum piyasada kendi mesleğimle alakalı olarak yığınla boş mühendis gördüğüm için ayrıca gurur duyuyorum üniversitemle.

edit2: mesaj kutuma çok değerli bilgilerini aktaran arkadaşlara selam olsun. hepsini anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum. asdlağğqa

çok mu işsizsiniz anlamıyorum ki. türlü türlü şakalar, komiklikler
    çoğu komik bile değil arkadaşlar.
    bu kadar sığ adamı şen kardeşler kıraathanesinde bulamazsın.

edit3: ahahahaha

edit4: bugün de lince maruz kaldık çok şükür. elhamdülillah.
  • itirafçı olduğunda hükümetimiz sorunun cevabını verecektir.