şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 20 aralık 2008 tarihinde akademi istanbul binasında reklam yaratıcıları klubü tarafından organize edilen caz fotografları sergisiyle mest edecek fotograf sanatcisi. ilk fotoğrafını 5 yaşında çeken ve o günden bu yana fotoğraf makinesini elinden bırakmayan sanatçı hakan aydoğan, 1986’dan beri caz fotoğrafları çekiyor. ilk çektiği cazcı keith jarrett ve john maclaughlin’di. keith jarrett o yıl istanbul festivaline gelmişti. konser lütfi kırdar spor salonu’ndaydı. jarrett konser sırasında konsantrasyonu dağıldığı için fotoğaf çekilmesini istemiyordu. ama aydoğan dayanamadı ve gizlice denklanşöre bastı. caz fotoğrafçılığı böylece başladı ve bir tutkuya dönüştü. aydoğan, 22 yıldır cazcıları görüntülüyor. sergide, aydoğan’ın en sevdiği cazcılar, charlie haden, miles davis, charles lloyd, paco de lucia, zakir huseyin, pat matheny, herbie hancock, aldi meola, stanley clarke, wayne shorter, carla bley, dave holland başta olmak üzere pek çok cazcının fotoğrafları yer alıyor.
  • türkiye'nin yetiştirdiği sayılı fotoğrafçılarından.

    hürriyet'ten fotoğraf ödülü almıştır.

    sinan çetin'in candan erçetin'in fotoğrafçısıdır.
  • dior'un make-up artist yarışmasında birinci olan sanatçı. ülkemizin işe yarar, genç yetenekleri destekleme bakanlığına falan ihtiyacı var.
  • halkbankası bünyesinde reza zarrab tarafından yürütüldüğü öne sürülen para trafiğinin yoğun olduğu dönemde ilgili bankanın dış işlemler yöneticisi. dış işlemlerdeki herkesin hakan olması ne kadar enteresan değil mi ?