*

şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: anchorman)
 • habertürk tv kanalında basın kulübü programını sunuyor.
  daha önce gece yarısı star televizyonunda bir program yapmıştı.
  reytingleri iyiydi ama inanılmaz iğrenç tartışmalar yaptırıyordu.
  reha muhtar'ın yaptığı gibi, sıradan insanları çıkartarak, "bakın işte biz bu kadar salağız. ekrana çıkar 60 milyona kendimizi rezil ederiz" demeye getiriyordu.
  programlarıyla starın günlerce kapanmasına neden oldu.
  sonunda sanırım star yönetimiyle karsılıklı olarak ayrılma kararı aldılar.

  şu anda sabah yazarı olan, atv haberin önde gelenlerinden olan mehmet tezkan star'da iken aygün'ün haber bültenlerinde "aslında ne oldu" diye bir bölüm yapıyorlardı.
  fonda kocaman "aslında ne oldu" yazmasına karşın hakan aygün her defasında;
  -askerler mgk'da hükümete ağır eleştiriler getirdiler. peki mehmet aslında ne oldu diye sırıtarak sorardı.

  basın kulübünde konuk ettiği turgut yılmaz'a sorduklarıyla basın tarihine geçmiştir:
  -turgut bey, sayın mesut yılmaz sakal bırakmış doğru mu?
  -traş olmayı sevmez. siyaseti bırakınca kesmeye üşeniyordur, olabilir.
  -briç oynuyor musunuz sık sık?
  -ara sıra oynarız.
  -neyine?
  -canım özel şeyler bunlar.
  -ya lütfen söyleyin. biz yabancı mıyız.
  -geçelim.
  -peki sayın yılmaz kredi kartı kullanamıyormus doğru mu?
  -canım nerden bilsin adam. yıllarca başkaları yapmış alısverişlerini.
  -peki ekmek ne kadar, bunu biliyor mu?
  -daha siyasi konulara geçsek.
  -peki efendim. sayın yılmaz galatasaraylı. siz de fenerlisiniz. hiç kavga ettiniz mi?
  -!?!?!?!?!

  artık habertürk gazetesinde de yazıyor, ne yazık ki.
 • özge özsağmanla roxy'de sigarayı sallaya sallaya ritm tut-amay-an insandır. "alkolun kötü bir şakası bu bize" bakışı attı görenler, gördüklerine inanmak istemediler.
 • yedek reha muhtar...
 • amerikan yalakalığı bir insana bu kadar yakışır dedirten bir borazan. zekasıyla da abd başkanlığına aday gösterilebilir.
 • sabah kanal değiştirirken "ırak halkı çok memnun, özgürler artık" dediğini duyup tepemi tekrar attıran kronik cinnet geçirtici.
 • (bkz: jurnaltürk)
 • bibibibi diye konusan bu haber mudur mudur muduru bugun aksam haberlerinde emine erdogana hediye edilen milyarlik takilar uzerine etik tartismalara giriserek seyircinin gozunun icine icine bakarak bir sayin bakanim siiri duzmus, birkac saniye icin halki basbakan statusune koyarak gevelemis, omrumden dakikalar calmistir hala da calmaktadir. beterin beteri varsa, bu ta kendisidir.
 • kelimelerdeki "e" harflerini incelterek söyleyen yardımcı erkek oyuncu. habercilik anlayışıyla kabuslarımı süslemektedir yıllar yılı. tam kurtulduk derken zart diye flash tv'de belirdi. üstelik ulktra uyuz bir haber tarzı kendini belli etti zaten bu kanalda. gazetecilikten utandıran cinsten yani. ufuk güldemir'le dostluklarının ve iş ortaklığının neden bittiği ise ayrı bir başlığın konusudur.
 • yıllar önce "şeriatın ayak sesleri" adında dünyalar saçması bir kitabı yayınlanmıştı bu elemanın. dönem itibarıyla banliyö trenlerinde falan turan dursun okumanın dayanılmaz bir cazibesi vardı.
  kitap böyle abidik gubidik bir şeydi. hafif selman rüşti kreasyonunda dikkat çekmeye meyyal... aziz nesin'in fevkalade ısırgan ve provakatör olduğu bir dönemdi.

  nerden gelip kitaplığıma girdiyse, kitabı okumuştum. neden bahsediyor bu herif, diye merak etmiştim. şimdi sorsanız öyle bir kitabı yazdığı için kesin varlığından utanıyordur. öyle rezil, saçma bir şeydi. varın siz düşünün... turan dursun'a peygamber gibi şeyler söylüyor, abuklukta çığır açıyordu.

  gerçi ben yemeğin içinden pişmiş domatesleri nasıl seçiyorsam, o da peygamberini seçebilir, tanrı'nın gönderdiklerini yetersiz görüp dötünden bir peygamber uydurabilir. ve kerameti dötünden menkul bir peygambere iman edebilir. ama bizim beğenilerimize saygılı olmaz durumundadır. katiyyen bok atamaz.

  öyle olmamış tabi malayla bir kütle boku ne var ne yok tüm kutsallarımıza sıvamış...

  bilmem o kitabı hatırlıyor mudur. yoksa çoktan unutmuş mudur?