• 2019 yerel seçimlerinde akp bahçelievler belediye başkan adayı.
  • betatom un sahibi olur
  • 1 nisan 2019 sabahına bahçelievler belediye başkanı olarak uyanacaktır.

osman develioğlu’ndan sonra sokak kedilerinden biri bile gelse daha kötü olamaz herhalde.
  • sözlükteki reklamlarını bir tek ben mi görüyorum merak ettiğim adaysı.
  • kendisi yerine yusuf yıldırım beyler gelmiş olsaydı bahçelievler daha bir yaşanacak yer yapabilirdi ama yine akp nin yanlış siyasi hamlesinin ceremesini çekeceğiz gibi inşallah bize osman develioğlu nu aratmaz cnn konuşması hiç doyurucu gelmedi açıkçası hayırlısı olsun. mehmet ali özkan i dinlemek lazim birazda ama oda 10 sene belediye meclis üyeliği biraz tecrübesiz geldi gibi çok karizmatik bir adam konusmasinida cok iyi biliyor. gerçi ali koç ta karizmatikti hakkimizda hayirlisi bakalim.
  • operatör üzerinden sürekli kısa mesajla taciz eden başkan adayı. sırf bu tacizler yüzünden bile kendisine oy vermeyi düşünmüyorum.
  • günde 8 tane mesaj gönderen belediye başkan adayı. oy verecek olsam da vermem hareketlere bak.
  • sürekli bana ak parti etkinlikleri hakkında mesaj atan, sms tacizcisi belediye başkan adayı. numaramı nereden bulmuş aklım almıyor.
  • tarafından sms bombardımanına tutulduğum belediye başkan adayı. bu mesaj atan belediye başkan adayları "düzeltme" diyerek aynı mesajı tekrar gönderiyorlar bir dakika içinde, 5 kere kontrol ettim. tamamen aynı mesajı gönderiyorlar ama başına düzeltme yazdıkları için merak uyandırıyor ve okuyorsun :( çok ayıb.
  • 6 mayıs 2019 tarihli ysk kararı gereğince, başkan olarak seçildiği seçimde sandık kurullarının usulsüz olması nedeniyle belediye başkanlığı gayrımeşrudur. ancak hukuk yalnızca ekrem imamoğlu'na işletilmektedir.

(bkz: istanbul ilçe seçimlerinin iptal edilmemesi)
hesabın var mı? giriş yap