şükela:  tümü | bugün
 • sky türk, show tv ve cem tv'de seçim tahminlerini değerlendiren, ankara'da nokta atışı yaptık, istanbul'da sapma oranımız kadar yanıldık vs. gibi yorumları ile ekranlarda boy göstermiş olan sonar'ın yönetim kurulu başkanı.. tabiri caizse konuşma tarzı ile siyasete cuk oturan bir kişi..
 • sonar araştırma şirketi yönetim kurulu başkanı. geçmişte mhp'den aktif siyasete atılmışlığı olsa da, daha ziyade merkez sol eğilimli gibi konuşur. rumelili fiziği vardır. saçları siyaha boyamış yalnız son günlerde biraz garip duruyor.

  http://www.sonararastirma.com/
 • seçim sonuçları tutan tarhan erdem gibi eski bir chp genel sekreterini, sırf sonuçlar akp'nin lehine olan tahminleri doğru biçimde yaptı diye, yerden yere vurmaktan utanmayan, aleyhine olmadık ifadeler içeren yazıları kaleme alan kimi gazete ve gazetecilerin hayranı olduğundan emin bulunduğum, ancak yaptığı seçim tahminleri hiç de tutmayan taraflı anketçi.

  (bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
 • kanyondan çıkmayan kamuoyu araştırmacısı ve siyaset yorumcusudur.
 • makyajını kim yapıyorsa kendisine çok kötülük ediyor. 11833 reklamından fırlamış gibi bir makyajı var.
 • 12 haziran 2011 milletvekili genel seçim sonuçlarını en iyi tahmin eden anketin sahibidir. anket sonuçlarını açıkladığında özellikle chp'lilerden tepki almıştı. bu kadar yakından tutturmak büyük iş. tebrikler.

  --- spoiler ---

  12 haziran için son anketi:

  akp: % 50.9

  chp: %25.8

  mhp: %12.5

  bdp bağımsızlar: %4.9

  kaynak vardır bir yerlerde. cebime geldi bu...

  --- spoiler ---

  (bkz: #23797822)
 • 12 haziran 2011 seçimlerinde, daha oyların sayımı devam ederken, habertürk'e çıkmış, akp bu gidişle %52'yi geçer gibi bir hesap yapmıştır. "la nasıl bir hesap bu?" diye merak ederken, sunucular bir oraya bir buraya bağlanmaktan elemanı yayında unuttular.

  sunucu tam onun zamanı geldi dediğinde reklam arası verince eh eyterea bea diyerek yayını terketti muhtemelen, reklam dönüşü sandalyesi boştu. sırf önde ben olayım diye sağa sola sıkarsan olacağı bu.

  kendisine tavsiyem, gazetedeki köşenizden sallamaya devam edin zira gerçek zamanlı fikir iletme sırasında kimyanız farklılalışıyor.

  vay be düzellemesi: haziran 2011 seçimlerinde en yakın tahmini onlar yapmış, az önce tevedeydi. yüzüne, gözüne fer gelmiş. yalnız tabii bu halk oylamasında ezici hayır çıkacak tahminini yapan kişi olmasına engel değil. bir nihat genç bir de hakan abi, ikisi de ayda yılda bir doğru tahminde bulunabiliyor, negzel.
 • az önce cnn türk'te yanında oturan konuğun üzerine yürümüştür. an itibariyle reklam arası verildi.
 • yandaki elemani tam dovuyordu ki reklam girdi, yeni bir medyum memis - keto mucadelesi gorecektik az kaldi.

hesabın var mı? giriş yap