• internetten ulaşabildiğim bilgilere göre 1995 ve 1999 yıllarında mhp'den milletvekili adayı olmuş şahıs. ayrıyeten bir araştırmacı.

  perşembe öğle vakitlerinde trt fm'de osmanlı tarihinde meydana gelmiş savaşlar, osmanlı padişahları vs. hakkında konuşuyor programcıyla.

  ben şahsen anlatımını, ses tonunu ve bilgisini takdir ettim. tarih gibi olaylar arasında bağlantı kurulmadan anlaşılamayacak bir alanı, çok tatlı ve düzgün bir biçimde, muhabbet edermişçesine sunabiliyor.

  ayrıca sonar'da da görevli.
 • sky türk, show tv ve cem tv'de seçim tahminlerini değerlendiren, ankara'da nokta atışı yaptık, istanbul'da sapma oranımız kadar yanıldık vs. gibi yorumları ile ekranlarda boy göstermiş olan sonar'ın yönetim kurulu başkanı.. tabiri caizse konuşma tarzı ile siyasete cuk oturan bir kişi..
 • an itibarı ile, star tv ana haberde son kamuoyu araştırmalarının ön bilgilerini açıklayan araştırmacı.

  kamuoyu eğilimlerinde bir kırılma noktası yaşandığını, üç büyük ilde chp'nin öne geçtiğini detayları bir iki gün içinde açıklayadığını söyledi.

  araştırmayı merakla izlemeye devam edeceğiz.
 • bugün bir tartışma programında "bugüne kadar dahil olduğu hiçbir programda figüran olmadığını" söyleyerek söze başlamış iddialı başrol araştırmacısı.

  kırmızı kravatı, beyaz gömleği ve cem uzanvari hal ve hareketleri ile ulusalcıların önderi olsun isterse, valla yakışıklı da. ve kesinkes "suyun öte yanından" bir arkadaş. evet oylarının çıkacağını tahmin ettiği yerler böyle (suratını buruşturarak ve elini sağa sola sallandırarak söylenecek) iç anadolu miç anadolu iken, hayır oyları öyle mi ya imiş, böyle egedeen, antalya'daan, modernite görmüş güzel kentlerimizdenmiş. kentsoyluysak hayır verirmişiz, iç anadolunun bağrından çıkamamış ayıysak evet verirmişiz, bunlar bilimsel araştırma neticeleriymiş.
 • az önce haberturk'teki bay tahminimsi programda hiddetli bir şekilde chp'yi 12 haziran sonrası %35 bandına çıkaracaklarından bahsediyordu. yanındaki andy-ar temsilcisi de bıyık altından gülüyordu. not düşülsün.