• hala milanda on numara değil sol kanat oynadığını bilmeyen futbol einsteinlarının olduğu topçu.
  • fransa maçında gösterdiği performansı izlanda'ya karşı da gösterirse büyük takımların radarına girecek olan futbolcu.
  • bu herif bu maç oynuyorsa biz kazanamayız buraya yazıyorum... o kadar overrated biridir kendisi.
    edit: 2 tane bir güzel gol yedik, bir gol attık ancak lafımın arkasındayım. bu adam çıkmadıkça bizim bu maçı kazanma olasılığımız 0.
    edit2: bu balonun olduğu takımda daha gol bile yemeden kazanamayacağımızı öngördüm. bunu ben öngörüyorum şenol öngöremiyor. hadi onu da geçtim bu adamın milli takımda değil oynaması milli takımın kapısından bile geçmesi mucize. ne çok meraklıyız 2 uzaktan duran top golü atanları, şov yapanları milli takımda oynatmaya...
  • oynadığı milli maçların hiçbirinde en ufak bir katkısı olmayan oyuncu, milan kadrosunda olmasa milli takıma çağrılmaz.
  • bu adamın milli takımda ilk 11’de başlıyor olmasını mantıklı bir şekilde açıklayabilecek olan var mı?
  • çöp futbolcu.
  • tek vasfı uzaktan sert ve isabetli şut çekebilmek olan topçu.
  • bu adamın milli takımda çok sırıttığını bir ben görmüyorum herhalde;safi zarar.
  • bir çöp olarak (bkz: hakan çalhanoğlu)
  • çöp gerçekten çöp çok ama çok geriye gitmiş
hesabın var mı? giriş yap